Łączy nas piłka - Konferencja reprezentacji Polski Arłamów, 01.06.2018


Na pytania dziennikarzy odpowiadali trener Bogdan Zając, Arkadiusz Milik i Maciej Rybus. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka http://goo.gl/19Lfiu Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe, Videoblog Błyskawiczny, magazyn Łączy Nas Futsal, wydarzenia na żywo / Official channel of the Polish Football Association - footages from the Polish National Teams training camps: behind the scenes, coverages, recaps, goals, training sessions, interviews, press conferences and more. Oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej http://www.pzpn.pl Portal internetowy http://www.laczynaspilka.pl...

Najlepsze komentarze:

Joanna ... HattrickTV znajome głosy pozdrawiam
Sandra ... HattrickTV dziękuje ze byliście tam .....
lennox ... DLA MNIE KAŻDY Z OSOBNA ZASŁUGUJE NA WIELKI SZACUNEK POPROSTU !!dawno nie mieliśmy tak zgranej i dobrej ekipy.
Jestem ... Może jakieś zakłady Panowie ? Ile 100% sytuacji spie...li A.Milik na tym mundialu ?
A) 5
B) 10
C) 15
D) 20
Dyzio .... Chcemy Szczesnego i Kryche na konferencji !!!!! LAJKUJCIE
RoneQ... MILIK MUSIMY ICH KILIM ! XD


Chodzi mi o Senegal,Kolumbię i Japonię :)
Adrian ... Ludzie kto zadaje te pytania ? Jakies lumpy spod sklepu? To sa ludzie po studiach dziennikarskich ? Zlitujcie sie, sam bym tam byl to bym zadal o wiele lepsze. Poziom tych pytan , nie dosc ze co chwile jedno za drugim powtarzaja sie i pytaja o to samo tylko uzywaja innych wyrazow, a druga sprawa to ten poziom tych pytan jest nie wiem nawet jak to okreslic, bez komentarza. . .
Kamil S... https://youtu.be/4BNbH3IeBcg
Stoper-Biało Czerwoni 2018
Najnowszy utwór dla Biało Czerwonych!!! ☺☺☺ ??????????????????????⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️??
Kf PK... Arek nie przejmuj się pytaniami. Jak pytają 100 razy o kolano to 100 razy odpowiedz to samo. Nie daj się sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Pozdrawiam.
piotr92... Co ten Arek tak naciąga to ucho ?


Wiesiek... mamy słabych dziennikarzy..jakie banalne pytania...pyta Milika o słabe strony...Kulibaliego...a On liczy ,że On mu je powie...masakra ,litości !
Tomek O... Nie potraficie nic docenić, kiedyś w kadrze numerem jeden była wódka, teraz mamy fmachowców od piłki. Zaznaczam, że na początku gadki i Arek i Maciek powiedzieli Dzień dobry ;)
pan fan... Mój skład na mecz z Senegalem:
BR Szczęsny, LO Rybus, LŚO Bednarek, PŚO Glik, PO Piszczek, ŚPD Krychowiak, LP Grosicki, PP Błaszczykowski, ŚPO Zieliński, LN Lewandowski PN Milik.
Ławka to przede wszystkim Pazdan, Bereszyński, Teodorczyk, Kownacki, Linetty.
baio52... Zamiast spytac jakie suple biora ile kalorii jedzs jak cwicza to pytania z dupy KURWY PIERDOLONE
baio52... ZAJAC NIE PIJ TYLE BO MASZ CZERWONY NOS TY ALKOHOLIKU PIERDOLONY
Luzerka... 7:30 I tak na każdej konferencji. No nie dociera -_-
pajdacz... 7:20
pajdacz... 7:25 pokazał faq
Don Jua... Ci dziennikarze większość pytań to totalne dno
pier ja... dobrze ze jest z czego wybierac
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFlGSuyqfui9DwttuET8MzQ