6PAK - Mocior vs. Borecki Jak się nie pozabijać będąc parą Fit?! | Starcie na poziomie PRO


Subskrybuj http://bit.ly/kanał6pakTv Wciśnij dzwonek i bądź na bieżąco! ☝ http://bpak.pl/TLVzL BOOM! - Rewelacyjny booster NO, którego zastosowanie przed treningiem znacznie poprawi efekt pompy treningowej! Formuła została oparta o najlepsze substancje aktywne w solidnych dawkach (nie zawiera stymulantów). http://bpak.pl/JfEvR Rewolucja na rynku maseł orzechowych! Pyszne masło orzechowe z kawałkami orzeszków ziemnych pokrytych karmelem, zawiera dodatek soli himalajskiej, będącej naturalnym źródłem wielu minerałów! Facebook 6pak.TV: https://www.facebook.com/6pak.tv ⭐ Twój sklep z odżywkami: https://www.bodypak.pl

Najlepsze komentarze:

Marlena... Paula czy cos kombinowalas przy biuscie?? .Bo mam porownanie z poprzednich lat a teraz troszke jakby wiekszy proporcjonalny rozmiar?
Fabian ... ta Paulina strasznie poddenerwowana, mowa ciala a szczegolnie usta mowia swoje, ale i tak bym ja ze tak powiem "trenowal"
Magdale... Piotruś,coś ty te włosy masz jakieś żle obcietne :(
blue ma... zajebiste
Dawid U... Wyglądają jak naciągnięte 80letnie flaki haha :D...
bubaz99... Ciekawe jak będziesz wyglądał za kilka lat jak odstawisz to gówno Panie Borecki a kiedyś przyjdzie czas refleksji nad samym sobą i swoim życiem. Organizm kiedyś powie nie i na ulicy ci będzie sie wstyd pokazać. Szkoda zdrowia
Aesthet... Paula taka ciepła piękna osóbka :) Najlepsza PRO!
Kamil S... Odcinek ciekawy. Pozdrawiam!
Koko Ja... Bystrzak jak ty wyrosłeś
Kuba... 1:13 Borecki chcesz byc jak donGuralesko "co sie nie przedstawia wchodzac bo i tak znaja nazwisko" maja fantazje :)


Mario A... Ale lipa
ostrowi... Piotrek jest bardziej pozytywny niz jego test antydopingowy :) a tak serio to ratuj sie chlopie poki mozesz przed ta pania :)
Micha? ... Przepiękna kobieta...ale właśnie zabrakło mi czegoś szczerego o sterydach jakie zapodajecie.
kris kr... ależ nerwowa ta twoja kobita haha
Daniel ... Piotrek fajny chłop, Paulina mega nerwowa :<
Roberto... Ale Ma wkurwiajacy piszczacy głos ta baba
Luvczen... Ciekawe czy będà mieć kiedyś dziecko ? ?
Ps. Jedyne szczęście jakie maja to ze są zawsze na bombie ? (czyt cykl )
Haku Br... Masakra widać że po sterydach..
Jan Now... Ale dno...jakaś promocja piz****ci u facetów i laski, która nie umie się zamknąć kiedy trzeba przy facecie...tragedia męskości i promocja sukowatości u kobiet.
So?tys ... Pietrek ale spuchles na ryju
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCI425-Xl9vHJznGsYkHe9iw