Strumienie z Ruczaju - David Cage przedstawia: Detroit 4


Halo, właściwy opis poświęcony temu materiałowi jest trochę niżej, najpierw zaspamuję Was informacjami. Więc śledzić nas można: http://jadisco.pl - to jest małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy [email protected] - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. https://twitter.com/dzejTH - tu znajdziecie Dżeja. No i teraz opis...

Najlepsze komentarze:

Tomek O... Porucznik Anderson był także w grze Iron Storm
First O... Connor jest zajebisty. Jego dialogi to typowe zimne, logiczne gadanie bez emocji. Dubbing jego jest najlepszy w całej gierce.
eustach... Co jak co, ale dubbing idealnie współgra z tematyką tytułu. W wersji pl niemal każdy brzmi tak plastikowo i bez życia (tak, ludzie również), że gdybym nie wiedział, że to niemożliwe powiedziałbym, iż głosów użyczały sklepowe manekiny. Tak dupnie jest w grach z podkładem zawsze czy tylko tu? No nic, grunt że Wozniu męczy ten dublarz i męczy zupełnie jakby to było coś warte. Zaiste masochiosta z niego i ze mnie chyba też skoro to oglądam. Tylko gdzie jeszcze można zobaczyć jak grający równie uroczo nie ogarnia każdej jednej gry i to niezależnie od gatunku? Pewnie nigdzie, bo do tego to trza mieć dar.
Andrzej... Press 'X' to na zawsze
Slon... Tam każdy w policji tak się drze na co dzień? XD na komendzie zawsze trzeba krzyczeć? Ten android tez powinien zacząć żeby go zaakceptowali.
papucio... Funfact - Youtube powiązał filmik z grą 'Rage'. Czyżby zapowiadał się kolejny zakup nowego biurka?
Nestwin... Dobra gra, podoba mi sie :)
Adam Mi... 14:38 to jest ten android z dema technologicznego jeszcze z PS3 od Dejwida, w sumie fajny smaczek
seva809... Znajdź Jerycho- O - O - O
Fox... Niech mi ktoś wytłumaczy, jak on to robi, że zawsze spartaczy te wybory w grach albo łazi 20 minut w jednym miejscu i nie może znaleźć czegoś co świeci się jak psu jajca zaraz obok niego? XD


mnr133... Po serii z Detroit liczba subskrybentów pewnie błyskawicznie poszybuje do 88 500
mygh... Makułka, mam nadzieję, że po Detroit pograsz Life is Strange 1 i 2 z Twoim komentarzem to by było złoto!
Dominik... tej serii już nic nie uratuje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q