Sisters Squad - DZIECIŃSTWO KIEDYŚ VS DZIŚ

TROCHĘ O NAS: Jesteśmy siostrami. Marta 20 lat,a Kasia 19 lat. Mieszkamy w woj.pomorskim. WSPÓŁPRACA/business enquiries : ♥ Fanpage: ♥ASK: ♥SNAPCHAT: crazygirls42962 ♥SNAPCHAT GRUPOWY (jeśli chcesz prowadzić,dodaj się do naszej grupy tam info) kurkisisters ♥GRUPA WIDZÓW NA FB: ♥instagram (Marta) ♥instagram (Kasia) ♥fb prywatne (obserwacja) __ Nagrywamy: Canon eos 700d,iphone se Montujemy: Sony vegas pro 13,imovie _ Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na naszym kanale bez Naszej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie ZABRONIONE!!!!!


Najlepsze komentarze:

Panna G... Patrzycie w kamerę i to trochę rozprasza a tak poza tym to się uśmiałam Marta w roli mamy jest codowna ?fajne
Igor Os... świetnie przedstawione haha ♥
Igor Os...
Xyz Qwe... Super film! Następnym razem tylko nie patrzcie w kamerę
Gabi Ga... Jesteście MEGA??
Co? Wie... Minus że patrzycie w kamere, tak to super filmik, mega zabawny :)
Martqa... Super odcinek!!!??
Ola Ola... Nie wiedziałam, że z Marty taka aktorka. No fajnie, fajnie ??
Lena... Uwielbiam Was dziewczyny!❤️ Jedyne takie naturalne youtuberki na yt, które nie udają perfekcyjnych tambler gerl, za to was uwielbiam! Naturalność górą! Niech inne jutuberki się od was uczą.. Brawo dziewczyny, życzę wam miliona subów ❤️❤️❤️
izusia9... Ale się uśmiałam hahahhaha ?
Piernic... ? to szczescie jak dostajesz telefon jako prezent (kiedyś)
Piernic... 4:19 ? a ja z tą muzyką to mam to dawniej haha
Sisters... DZIEKUJEMY ZA OBEJRZENIE FILMU.MAMY NADZIEJE,ZE SIE PODOBAL.❤️ Zdazylysmy juz zauwazyc,ze co jakis czas patrzymy w kamerę ;) (bardzo cięzko to kontrolować).
Zuzia J... X i D
Dzynka ... I wyszło na to że Kasia gra w klasy sama ze sobą :P
ftalo... Film świetny! Jesteście dobrymi obserwatorkami świata. To niestety prawda i ludzkość zmierza ku nicości, smartfony niektórym zastępują życie ,są zniewoleni przez te urządzenia. Na ulicach coraz mniej dzieci,marnują czas na komputer. Za parę lat będziemy tak słabi że Chiny ,Indie ,silne społeczeństwa nas podbiją,skolonizują. Dobrze że ja mam limit internetu,raz na kilka dni ,reszta to bezpośrednie kontakty z ludźmi i nie mam smartfona i to się nie zmieni!
Glamber... Dlaczego Marta mówi KEDYŚ a nie KIEDYŚ ?
Optymis... Super! Zapraszam rowniez do mnie na kanal <3
Aleksan... Kasia skąd bluzka z 2:24?? ???????
paulaa ... Ale się uśmiałam :D prosimy o więcej takich śmiesznych filmów ;d pozdro ♥
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCe6LqDb02w7FhLPqvRNWug