asmeredakcja - Archiwum TVASME: Tajemniczy wirus prezydenta Kwaśniewskiego Stanisław Michalkiewicz 08.03.2005Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.cm/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
misterk... Podoba mi się ten podkład muzyczny na końcu, taki żwawy.
M... ?????
Edward ... haha...dobre :-) caly Kwas
Wojtek ... Demokracja - poza wyborami - powinna polegać na corocznym finansowaniu wybranej partii. Tak jak teraz mamy prawo przekazać 1% podatku na cele charytatywne tak przekazywalibyśmy określony ułamek procenta podatku bezpośrednio dla wybranej partii. Nie płacisz podatków - nie masz wpływu, która partia ma więcej kasy.

Płacisz - decydujesz ile dostaną partie.

I żadnych subwencji z budżetu czy darowizn od "bezdomnego wujka" albo "fundacji Adenauera". Żadnych sponsorowanych „szkoleń” na Karaibach.A PiS na Madagaskar! O ile rozumiecie co mam na myśli :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w