Jessica Mercedes - IDZIEMY NA CZERWONY DYWAN Z JULIĄ WIENIAWĄ

Po raz drugi na czerwonym dywanie w Cannes tym razem z Julką WIENIAWĄ! Jakie miałyśmy stylizacje i makijaż na czerwony dywan? Gdzie jadłyśmy? Co robiłyśmy w wolnym czasie w Cannes? Sami zobaczcie ! Piszcie w kometarzach jak Wam się podoba film!


Najlepsze komentarze:

Wiktori... Jak nauczyłaś się tak płynnie mówić po angielsku?
Majkun... Czy ktoś ma tak jak ja ze nic nie interesuje mnie ten filmik oprócz oglądania jej ? mógłbym się w nią wpatrywać wiekami ??
sexi su... Ruchana by była tak mocno że pizdę by jej rozsadziło jakby jeszcze Julcia jej lizała w tym czasie pipę
Adriana... Niedługo już nie bedzie takich kobiet z klasą jak Pani Grażyna. Zasmuciła mnie ta relacja :(
Lubie P... Ej ja nie znam Julii, i na bank większość komentujących nic o niej nie wie ale hejtujecieeee....jakaś plotka wystarczy żeby kogoś oceniać?
Lubie P... ,,Dziwisz się jak tyle żresz kiełby ?" haha rozwaliło mnie to xd
Weronik... Julia Wieniawa jest najmłodza z nich wszystkich a ubrała najbardziej odwartą sukięke wszystkich uzestników
lilly... Jessica uwielbiam twoje okulary 8:23. Mozesz mi zdradzic jakiej sa marki?. Chcialabym sobie takie kupic. Dzieki:) Juz jedne kupilam, te kocie z czarnymi oprawkami:)Wlasnie czekam na DHL:)
Kit Kat... ZAWSZE MYŚLAŁEM, ŻE DO CANNES SĄ ZAPRASZANE NAJWIĘKSZE GWIAZDY KINA, A NIE NIKOMU ZNANE DZIEWCZYNKI Z 260 TYSIĄCAMI SUBSKRYPCJI
Laarxc... Ale irytujący ma głos ta wieniawa
Oliwia ... Zrób lookbook na wakacje plis
Kamila ... Zrobisz letnie stylizacje?? ?
Anna Po... "Dzesiko" zrób sobie coś ze szczeka bo trochę ci się nie domyka i to twoje faflunienie jest strasznie irytujące
Paulina... Gratuluje Jessica
Floryst... Jessica :D załóż skrzynkę !
Julia K... Jess kocham twoje filmy! Są takie stranne ale jednocześnie naturalne (mam na myśli twoją postać, niekoniecznie Julki). Zdradzisz co to za model Ray-ban'ów?
Kamila ... Więcej Julki <3 :D
Angelik... Zawsze mnie to zastanawia, że w social mediach jesteś taka szalona, happy, spontaniczna, otwarta a realnie jest odwrotnie, zupełne inne podejście do widza w internecie a w realu, smutne, bo sztucznosc 100%
Syl N... Przepraszam ,chciałam napisać jesteś sympatyczna osoba .
Syl N... Pieknie wygladasz !!! I jestem bardzo sympatyczna osoba , twoj styl uwielbiam. Ten czarny zakiet z białymi guzikami bardzo mi się spodobał jeśli można wiedzieć to skąd on jest ? Sukienki cudne i wy razem pięknie wyglądacie . Brawo !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCd31VkvrjFdUTKqlp8AGSNQ