Klatex - 10 ZŁOTYCH ZASAD PIĘKNEJ CERY


Jak dbać o cerę? Sprawdź 10 złotych zasad pięknej cery, dbaj o pielęgnację dla Twojej urody. Film został nagrany w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Opinie na ich temat oraz innych kosmetyków znajdziesz w bocie na Messengerze KLATEX oraz na klatex.pl Przeczytaj o co chodzi poniżej! TUTAJ ZNAJDZIESZ MAGIĘ, w Messengerze są wszystkie produkty, których używałam, wraz ze zdjęciem, opinią oraz oceną!!! Musisz to sprawdzić kliknij w link, a BOT dalej sam Cię poprowadzi! https://chatfuel.com/bot/klatex.official Jeśli nie masz fejsa, żaden problem odwiedź klatex.pl tam w zakładce #wirtualna_kosmetyczka znajdziesz tak samo wszystkie produkty! Facebook: Klatex- to podstawa! Daj lajka i bądź na bieżąco! Instagram: @klatex - to...

Najlepsze komentarze:

Klatex... Stosowałyście się do tych zasad przed filmem? ?
Marta... 2:50 parabenów, konserwantów itd..no właśnie co się kryje za tym "itd" przydał by się filmik który przedstawiłby najczęstsze składniki kosmetyków i te dobre i te złe :)
nikola1... Wykonałaś ten film bardzo porządnie i estetycznie. :) Zróżnicowane ujęcia wyglądają profesjonalnie, dzięki czemu przyjemnie mi się oglądało. Twoje porady pomogły mi i napewno wielu twoim widzom, dziękuję. ??
Agniesz... Super film ?
Dominik... Golisz twarz ?
Ania Go... musisz jak lekarka
Ania Go... więcej takich filmów???
Izabell... Piękna ???
justt... Chyba tapeciarka XDDDDDD
Wiktori... Więcej takich filmów! ?❤️


Amelka ... Jesteś mega pozdrowisz w następnym odcinku jestem twoją fanką???
Paulina... Cudownie, że w końcu udało mi się znaleźć na YT kogoś kto bardziej profesjonalnie zajmie się tematem pielęgnacji!
Sandra ... Niektóre rady jak np. zrezygnowanie z kawy, cukru i nie stresowanie sią są moim zdaniem przesądzone. Przecież co do tego ostatniego, najczęściej nie mamy na to wpływu
Slime S... Moja mama zna twoją mamę?
Luiza P... Całkiem przyjemny film, chociaż te rady takie oczywiste :) może mogłabyś polecić jakieś kosmetyki do pielęgnacji? Ja ze swojej strony powiem, że uwielbiam dermokosmetyki cetaphil, najbardziej krem cetaphil da ultra, super nawilża i dobrze sprawdza się pod makijaż. Próbowałaś?
Wiktori... Uwielbiam twoje brwi❤️ Możesz powiedzieć skąd masz rzęski? Bardzo przydatny filmik, ale trochę za dużo tych zmian kadru?
Kasia N... Zachęcam z zapoznaniem się z zasadą łamania osi w filmie
Patrycj... Proszę zrób film o tym jak zlikwidować cellulit i nie mieć " truskawkowych nóg "
Martyna... Szkoda, że nie powiedziałaś o wpływie kofeiny na cerę, bo alkohol i papierosy to bardzo oklepane przykłady.
Marta M... Faktycznie... odkrywcze ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCsX4VOcVpCzMZvK11SfucaA