POPKO TV - Egzorcyzmy


Depresja - https://youtu.be/W-qquHd5ddQ Kasowanie religijnego oprogramowania - https://youtu.be/fqTtRLr7sDo Modlitwa do Jezusa o uwolnienie z opętania - działanie.- https://youtu.be/I6hhlhFcbf8 Odprowadzanie dusz - działanie - https://youtu.be/CoaVIpBsG3M Likwidowanie nawiedzeń - https://youtu.be/q3amM-MEiSw

Najlepsze komentarze:

Zof Kly... Dziękuję :)
Anna Ko... Jestem żywym dowodem na to co Pan mówi o zaatakowaniu przez energetyczne coś.. że zdrowej energicznej dziewczyny w parę tyg zrobilo się warzywo i ciągły ból..wg badań zdrowa pod każdym względem tylko elektrolity wypłukiwaly się i karetka zabierala..byłam u Pana A dziś od paru mies jestem bez leków i po żadnych dolegliwościach nie ma śladu..Coś tam ssało że mnie siły witalne szok..dlatego nikt mi nie powie, że to sciema ..poza tym samo wchodzenie w modlitwy wyleczylo mi szczekoscisk..skąd wiem , że to modlitwy? Poza tym , że nic innego nie pomagalo to przy wchodzeniu w modlitwy A były to moje początki..czułam bardzo mocny ból tej szczęki i całej połowy głowy ..z czasem ból zanikał A szczękoscisk się zmniejszal..dziś nie ma śladu ☺to dla czytających niedowiarków ??☺☺????pozdrawiam ☺
gabriel... POWITAC BRACIE PRZEWODNIKU DZIEKI za kolejny szczegolowo wyjsniony wazny temat.czuje radosc ze zdrowienia z TOBA.
Robert ... Witaj Bracie! : ) Dziękuje za wszystko...Dzień staje się krótki... ; ) Ściskam w serdecznym uścisku, a szansy danej mi, na budzenie braci naszych nie marnuje.
Bingo... Ta aktorka nazywa się Uma w trumnie
Anna B... ....Zbysiu..."SŁONECZKO" TY NASZE....ale piękna "słoneczna" koszula...:):):)Pozdrowionka i uściski ze słonecznych Starachowic:):):)
Mona Li... Zbynio, wielkie dzieki za wszystko !!! ???
Luki Ko... Dziękuję
newZykb... A ja offtopic;Jezeli chcesz miec przyszlosc wyswietlana na obrazach co pozwoli ci kontrolowac czy chcesz w nie wchodzic czy tez nie.To musisz najpierw zadbac o stan zadowolenia,i bycie tym zadowoleniem calyczas.I ten czas jak bedziesz mial go nonstop to symetrycznie przelozy sie to na tak zwana umiejetnosc zmiany materii w czasie.

Takie dokladne przekazy leca.A jakie stany piekne i geste w swej wyrazistosci.Piekne doswiadczenia radosci duchowej po orgazmie energetycznym.
(Na bank czesc hotelu mnie slyszala haha)
zdzisla... powiedziales jestem waszym bratem a ja to poczulem piekno tych slow dziekujemy bracie.


Marcin ... Dzięki :)
Agniesz... Panie Zbyszku jak moze mi Pan pomoc z uwolnieniem od sil ciemnosci??? 24lata zyje w depresji i nikt nie umial mi pomoc ale od roku z dnia na dzien jest coraz grzej ....mysli samobojcze juz nie mam sily...boje sie bardzo WSZYSTKEGO a w obszarze czakry serca czuje jakby ktos mi miazdzyl serce...blagam o odpowiedz i pomoc.Pozdrawiam Paie Zbyszku
POETKA ... Witam pana mam ptanie do pana co do uzdrawiania czy jeśli ktoś choruje na porażenie muzgowe jak ja to te dzałania pana stosować moge nadal czy raczej nic nie da? pozdrawiam serdecznie
Izabela... Czy można robić oczyszczania z nawiedzeń, z opętania, robić żywą wodę i np. złote ręce - jedno działanie po drugim czy każde działanie dopiero w jakimś odstępie czasowym. Bardzo proszę o odpowiedź bo nie mam kogo zapytać.
Maciej ... Takie pytanie. Skąd te wyliczenia procentowe Pan Popko bierze?
Kasia K... bardzo chcę pomóc jak największej ilości osób, którzy toną w taki sposób, marzę o tym, by te osoby odżyły, a ciągle ich tak wiele, niektórzy już są piękni, ale nie każdy tego chce, wtedy pozostaje nam pogodzić się z wolą wyboru złej drogi...widać to szybko kto jest nawiedzony, kto jeszcze się chwieje, widać jak skręca, wiem, że pomogę tysiącom ludzi, po to tu żyję, chcę obserwować jak to się zmienia na lepsze,uwaga skierowana na szybkie lepsze zmiany...:))) Zbyś bardzo Ci pasuje żółty kolorek, jak każdy zresztą, też uwielbiam:)))
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg