Ajwen Dietetyka Kliniczna - Nietolerancja fruktozy | Joanna Zawadzka | Porady dietetyka klinicznego


Czy jedząc owoce zauważasz u siebie problemy gastryczne? Co to jest nietolerancja fruktozy? Oglądaj film! Zapisz się na wykład 10 zasad zdrowego stylu życia: http://bit.ly/2DiwhL0 Joanna Zawadzka z wykształcenia jest dietetykiem i psychologiem społecznym. Wiedza, którą zdobyła na studiach w obu tych kierunkach, doskonale uzupełnia się w przypadku pracy z ludźmi chorymi, odchudzającymi się, a także u tych z zaburzeniami odżywiania. Potrzebujesz wsparcia dietetycznego? Oglądaj filmy Joanny! Subskrybuj kanał Ajwen Dietetyka Kliniczna: http://bit.ly/2pNo9Ou Umów się do dietetyka Ajwen: http://bit.ly/2pbCtRi Skorzystaj z naszej platformy e-learningowej: http://bit.ly/2qOswGv Polub nas na Facebooku: http://bit.ly/2nJPqC0

Najlepsze komentarze:

Barbara... Z ciekawosciä obejrzalam Pani filmik.Od 7 lat mam nietolerancje fruktozy,ta diagnoza mnie bardzo zaskoczyla bo nie mialam typisz objawow o ktorych i Pani wspomina.Po zjedzeniu niedozwolonego owocu dostaje klucia w lewym boku podobnej do kolki,oczy mnie szczypiä i sä zaczerwienione jak przy zapaleniu spojowek i najgorsze to bo wtedy jestem bardzo slaba i bym ino spala.Do tego dochodzä jeszcze bole glowy.Moje zywienie jest bardz biedne bo nie dosc tego mam jeszcze histaminy nietolerancje.Czy jes jakas szansa ze kiedykolwiek to wruci do normy czy do konca zycia a mam 53 lata musze z tym zyc.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Dominik... Raczej to nadmiar cukru w soczku niż nietolerancja. Przelicz ile łyżeczek cukru jest w soczku.
Ania K... Czy pobudzenie u dziecka (nadmierne bieganie) np. po spożyciu soku owocowego z kartonu (gotowego soku, typu mulitivitamina) jest objawem, który powinien skłonić nas do przeprowadzenia testu wodorowego lub dalszej diagnostyki? Z góry dziękuję za pomoc ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrJRUuuYFzZH0thFLlNqXbg