Artur Kinomaniak Pietras - POZYCJA OBOWIĄZKOWA recenzja Kinomaniaka :


PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mnie CZTERY filmy: Czas Apokalipsy, Blade Runner, Ziemia obiecana i Pokój… I CIĄGLE LICZĘ na więcej...

Najlepsze komentarze:

jeshkam... 6:54 Mój mistrzu ! Klękam na kolana ! :D
Tomasz ... 2:08 - Pani z wiolonczelą... Zawsze miałem wielką słabość do wiolonczelistek. A interpretacja, iż gra kobiety na wiolonczeli jest mocno nasycona treściami erotycznymi... hym... bardzo trafnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Bo wszak kształt ten instrument ma z lekka antropomorficzny, a na dodatek, ona go ściska udami. Tak szczerze, to kiedyś nie lubiłem muzyki poważnej, ale trafiłem na plenerowy koncert kwartetu smyczkowego i prześliczna wiolonczelistka gięła się ponętnie muskając smukłymi paluszkami w sumie mocno fallusokształtny gryf ściskając jednocześnie zgrabnymi udami nomen omen "instrument". A ja bylem ugotowany niczym jajko na twardo. To była "Serenada" Schuberta w nieco topornym wykonaniu. Ale co z tego? Ja tam byłem wniebowzięty.
On Earth as it is in Heaven
Ew Rock... byłam przez pomyłkę na tm seansie, (pomyliły się mojej mamie godziny z Zimną wojną) Dobrze, że nie widzę wyraźnie, na duże odległości bez szkieł (wystarczyło że zobaczyłam tytuł książki jaką czytają bohaterki, by wiedzieć, że raczej nie będę się chciała nad tym filmem rozwodzić :D ) Skupiłam się za to na całkiem przyjemnej realizacji filmu a nie na dialogach. Kiedy już weszłam to chciałam zobaczyć co oglądają ludzie... Ostatni raz tak się pomyliłam w kinie na Skłodowskiej, ale wtedy wiedziałam na co idę.

Mama będąca bliżej niż dalej targetu wiekowego, ale nie kinomaniaczka przez pół seansu mówiła, że chce wyjść.... Potem stwierdziła, że chociaż popatrzyła na Amerykę :D

Ps. uwielbiam "Lepiej późno niż później"
Shorty... Zgadzam się, że to taki lekki, nie wymagający film, ale poszłam na niego z mamą, kiedy odbijałyśmy sobie Dzień matki i bawiłyśmy się świetnie :)
to taki film z kategorii guilty pleasure :)
kretino... Later lekkie, i przyjemne kino na sezon ogorkowy
Nie Two... Gdzie jest jurasic?
IrPriv... Jaka zdolna skrzypaczka. Skąd, kolega pyta?
Karolin... Byłam na filmie ale przyznam że ta recenzja ubawniła mnie dużo bardziej ???
Agata... Rzeczywiscie - tytuł fajnie przetłumaczony ???
Eva Las... Widziałam zwiastun w kinie i no way....


tomasz ... ......dla mnie przezabawny i uroczy ,a że naiwny i takie tam nic nie szkodzi.Film na moim poziomie dlatego tak miło mi się to oglądało..?
Malena ... Aktorzy w filmie fajni,szkoda,że to typowa,hollywoodzka opowiastka :) Ale być taką babcią jak Jane Fonda- chciałabym na starość ;)
/?ti? p... Serio? Porno dla gimnazjalistek inspiracją dla klimaksiar... ?
sekatho... ...PS.: te prace są z cyklu "MANEKINY" ??? Na pewno? Są świetne, ale to chyba cykl "PRACE POLOWE".
Ireneus... Łapka za Meatlofa
I am co... wszystkich nas to czeka
kachooo... Kryzys wieku średnio zbliża się wielkimi krokami, jeszcze z 10 lat i pewnie będę marzył o kabrio, to może ja się wybiorę na to i uwierzę, że jeszcze coś mogę osiągnąć w tym życiu, nawet jak prześpię kolejne 30 lat :D... Poza tym, c'mon autobiografia Jane Fondy to chyba jedna z 3 najlepszych książek jakie w życiu czytałem, więc nawet głupkowate i naiwne kino z Nią chętnie zobaczę...

P.S.

Nie myślałeś Kinomaniaku, aby zrobić w Xanadu jakieś spotkanie z widzami, na pewno wielu chętnie posłuchałoby Cię na żywo i zbiło piątkę.

Pzdr jak zawsze
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYnNeZjU0r92oQjYyZH8Iuw