Jarek Ostaszewski - 727. Układanki ze sklejki Ugears model Sejf NIESPODZIANKA!


Dziś relax i odpoczynek przy modelu wykonanym ze sklejki. Nie samą pracą przecież człowiek żyje prawda? :) Ja przyznaję się, że od dziecka budowałem przeróżne modele i... zostało mi to do dnia dzisiejszego. Zbuduję sejf od Ugears. Zapraszam na film! Niespodzianka: Ze sklepu otrzymaliśmy specjalny kupon zniżkowy dla widzów DiD, który obniży cenę o 15%: did0601 Link do sklepu: https://ugearsmodels.pl/ Nowe filmy Domidrewno w każdą środę, piątek i niedzielę o godzinie 17.00. ➤ Zapraszamy do subskrypcji DiD: https://goo.gl/raSN8C Domidrewno.pl - miejsce łączące pasjonatów pracy w drewnie! ➤ Facebook Fangage: https://goo.gl/4oDNhb ➤ Facebook Group: https://goo.gl/p2ZbtB ➤ Domidrewno website https://goo.gl/xE2rfx ➤...

Najlepsze komentarze:

Michax... sejf w drewna
Baaarte... Panie Jarku! POMOCY! Z jakiej firmy ma Pan te młotki stolarskie? Chodzi mi o te, które mają okrągłą główkę i szpiczastą, płaską drugą część? Poda mi Pan linki bo szukam i szukam i znajduje, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Jeśli Pan poleca swoje, proszę niech Pan poda mi linki! (Używał ich Pan (tych młotków) w szorcie o wbijaniu małych gwoździ)
Serb... szkoda ze to aż tyle kosztuje
Karol K... Ten SEJF jest Trafionym narzędziem! Skrzynia uzbrojona w mechanizm najbardziej uzbrojony, z jak największej liczby fragmentów i najwyższej jakości! Ocena dla tego trafionego sejfu: 100/100!
Kowalsk... A moźe coś takiego:
https://youtu.be/sLcgv6JInuY
Vnsfdg ... Nie chce martwić ale ten kupon nie działa. próbowałem na minutniku i Wieża - Arkbalista i wyświetla komunikat kupon nie poprawny. No chyba, że on jest jedno razowy i już ktoś go wykorzystał ?
na kilka sposobów wpisywałem go i mam konto na ich stronie :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwdwX7g5bRvO1cJTgUmbhgw