Krzysztof Dziewiątkowski - Jak zrobić elektryczny tekst? Intro ▪ HitFilm PRO 65 | Poradnik ▪ Tutorial

W tym poradniku pokażę jak można sprytnie wykorzystać efekt Neon Path do stworzenia elektrycznego tekstu, który może być częścią waszego INTRO. Oprócz tego wspomnę jak możemy zrobić przejazd błyskawicy. Ⓢ Zasubskrybuj kanał ▪ Ⓟ Wspomóż moją twórczość na Patronite ▪ Ⓕ Polub mój Facebook Page ▪ Ⓕ Dołącz do naszej grupy na Facebook ▪ Ⓕ Dołącz do grupy wsparcia użytkowników HitFilm ▪ Ⓓ Download HitFilm Pro: Ⓓ Download Project: ⓘ Instagram ▪ ⓛ Linkedin ▪ C4%85tkowski 339479108 ⓟ Pinterest ▪ ⓣ Twitter ▪ Użyta muzyka: ♪ Intro ▪ Kompozycja własna ♪ Film ▪ FILMSTRO Mystic Kontakt (Współprace/Zlecenia): ✉ ✉ ▪ Portfolio/CV: |WAŻNE| Na prośby o pomoc odpowiadam wyłącznie na Facebook Page kanału. Proszę nie przesyłać wiadomości mailowych z prośbą o pomoc. Dzięki. :) Zobacz listę dostępnych serii na kanale. Może coś wpadnie w oko? ▪ Montaż filmowy w HitFilm Express & Pro: ▪ Montaż filmowy w Sony Vegas: ▪ Montaż filmowy w Adobe Premiere: ▪ Efekty Specjalne w After Effects: ▪ Film: ▪ Ogólnie o montażu i filmie: ▪ Analizy oraz eseje: ▪ Q&A: Kanał oferuje dawkę poradników z montażu filmowego i efektów wizualnych. W momencie publikacji filmu pracujemy na programach: Sony Vegas, HitFilm Express, HitFilm Pro, DaVinci Resolve, After Effects oraz Adobe Premiere. ⯈ Informacje o sprzęcie w sekcji "Informacje" na stronie kanału. ⯇


Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Projekty do pobrania w opisie. Będę do tego udostępnionego folderu, wrzucał także wszystkie przyszłe projekty. Miłej nauki. :)
Emil Ma... Czy taki efekt można wykonać w HitFilm Express czy tylko w wersji PRO?
4guitar... Wrzucaj, wrzucaj projekty. Jak najbardziej !
FLOVY... Dziękuje za poradnik
PS: Idealnie prowadzisz poradniki :D
[email protected] Jak zrobic dzwiek napiecia, przeplywu energii, tak zeby dobrze sie zgral z naszym elektrycznym tekstem??
LaneBoy... Dawaj jakiś poradnik do DaVinci Reserved
HiZi LI... Ej mam pytanie jak usunąć szumy na nagraniu w hitfilm Express 2017
Kamelow... Sztos! Dzięki za kolejny pomocny poradnik!
EDIT: Dziękuję za serduszko!
Bodzio... A to jest to samo jak saber effects?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4p36YxVTV3NqsSfuKarfDg