Salve TV - W Warszawie objawił się Bóg


Misja Talitha Kum 2018 w Warszawie miała miejsce w dniach 4 – 9 czerwca. Jest to największa w historii akcja ewangelizacji Warszawy. Organizatorem akcji jest wspólnota Przymierze Miłosierdzia. WIĘCEJ: http://misjatalithakum.pl/ ✔ SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► http://bit.ly/2EtljpT◄ ▸ Nasza zbiórka na Patronite https://patronite.pl/salvetv ♯ Nasze SOCIAL MEDIA ▸ https://www.facebook.com/SalveTVpl ▸ https://twitter.com/TvSalve ▸ https://www.instagram.com/tvsalve

Najlepsze komentarze:

Philip ... ale clickbait
anna ko... Niebardzo mi się ta wspólnotą jest tylko wspólnotą wielkich akcji
Damian ... Gratki Marcin, jesteś Wielki :D
Agniesz... WSPANIAŁE !!!
ALLELUJA !!!!!
Felek... Tylko BOG Wyzwoli Warszawe, precz ze zdrajcami
Martini... Brawo dla was odważni ludzie wiary , żywej wiary ....................idzcie na świat i głoście Ewangelię mówił Jezus .
Markus ... Młodzi ludzie nie wiedzą jak mają żyć by być szczęśliwym. Demonstrują swoją radość na ulicy niczym aktorzy grający swoje role w określonym czasie. Potem gdy się rozchodzą do swoich domów to spada na nich przygnębienie i się pytają - Gdzie jesteś Panie?
Cecylia... Szczęść Boże...
Kinimod... Fajni mlodzi ludzie,ladnie to wyglada,podoba mi sie,nie to co stare wrzeszczace mohery udajace swietych katolikow.
Grzegor... JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM ! A ŚWIĘTA DZIEWICA MARYJA MOJĄ TARCZĄ i MIECZEM !


Kamil P... Niebieskie ....krolewskie ......?
El?biet... Oto jest Dzień który dał nam Pan ..
Weselmy się i radujmy się w nim..
Aaxa Ax... strachłam z sekty
strek32... Nowa ewangelizacja soborowego antykościoła w całej okrasie Tylko czekać aż ściągną te spódniczki leginsy i będą skakać na golasa.
szyx - ... AHA XD
st... Parodia, sredniowiecze, co za zacofanie. Wciskanie religi na sile do gardla. Publiczne modlitwy, koscielne dzwony, itp. powinny byc zakazane. Marnujcie czas na te patetyczne modlitwy w swych domach jesli macie chorobe mozgu, a nie zaklucac spokoj tym nonsensem. Parszywa krucjata rozancowa. Zaden bog nie istnieje. Nauka > religia. Pranie mozgu robione jest od urodzrnia przez kler, to glupie masy wierza w jakies fikcyjne postacie. Kosciol zawsze byl/jest przeciwny nauce i postepowi, lepiej jest kontrolowac glupie masy. A ta wasza biblia jest pelna bzdur, np. waz przemowil ludzkim glosem, ktos tam zamienil wode w wino, ponoc ziemia jest plaska i stacjonarna, przylady mozna mnozyc w nieskonczonosc. Ciemnogrod.
Mariusz... May God bless you for proclaiming the Gospel #
Jurecze... Co sie objawiło, czub ?Cała banda czubków, raczej.
The Rzu... Super! Niescie Dobra Nowine!♥
ga??zka... Coraz więcej tych sekt obrażających Pana Boga takimi głupimi występami. Mat 6, 5-8 / Łk 2, 41-51.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVWrvhpLs4BQ93wvkEnyIXg