Onet News - Rusza akcja billboardowa PO. Krzysztof Brejza: To kolektura PiS | OnetNews


- Niepotrzebne są kupony Lotto, żeby wygrać miliony złotych. Kupony Lotto są zastępowane przez legitymacje PiS - powiedział poseł PO Krzysztof Brejza, inaugurując kampanię billboardową swojej partii, której celem jest informowanie o zarobkach działaczy Prawa i Sprawiedliwości w spółkach Skarbu Państwa. - To system oligarchizacji na wzór Rosji putinowskiej - powiedział Brejza, komentując sytuację w spółkach. Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1 Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/ Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Najlepsze komentarze:

Janusz ... brejza ty stary pedofilu zdechnij i cale kurewskie peo
grzegor... 1 000 000 :24 miesiace = 41.6 tys miesiecznie. Jak ise to poprzelicza to nagle sie okazuje ze to zadna fortuna a zwykla pensja bo idac tokiem rozumowania carycy PO panie komisarz z UE kto by chial pracowac za 6 tysi - nikt wiec chyba 41 to wg was z PO normalna wyplata ? Wiec czemu sie posel brejza tak awanturuje ?
Krzyszt... Każda władza zatrudnia swoich , ale nie w taki sposób jak PiS który aby ich człowiek w nagrodę miał niemałe profity zlikwidował konkursy . Zarzuca się ze były ustawiane to i tak nie mogły być wszystkie ze względów na konieczność fachowości w niektórych branżach oraz wykształcenia i praktyki . PiS nawet stopień wykształcenia zniósł aby wsadzić swoich .Np. Emeryt fryzjer na prezesa spółki energetycznej , bibliotekarka do zarządu itd . Czy to jest normalne ???!!!
Edmund ... Żałosne, bo za ich czasów ludzie w spółkach skarbu państwa nikt nie zarabiał.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_vMDcmkuEvw0N-gaP35wTA