The right side of the Internet - Historyk Jan Bodakowski: Aborcja to MORDERSTWO i NAZIZMNajlepsze komentarze:

Floki93... Co on wygaduje za brednie? Interesuję się historią ale jeszcze nigdy nie słyszałem takich głupot. Naziści byli tęczowi hahaha nie wytrzymam. Ten człowiek jest kretynem.
883hhgf... BANDA zjebów.
Donald ... Janek i Darek doceniam waszą pracę !
Michael... Matka która wie że urodzi niepełnosprawne dziecko powinna mieć wybór.
Bo jeśli matka nie będzie chciała się opiekować takim dzieckiem to nikt obcy też tego nie zrobi a dziecko będzie cierpiało całe życie
Michal ... Cieszy mnie, że są ludzie, którzy tak fajnie potrafią merytorycznie poskładać zboczencow i impotentow intelektualnych z tęczowej, lewackiej rodzinki...
Tds Sbl... aborcja była legalna przed wojną w Polsce (i sowietach) ale z ograniczeniami i praktycznie zniesiona. Hitler obiecał na 8 marca, że da nowe prezenty, w tym oprócz aborcji i wczesnej eutanazji dał gratis też różne ograniczenia dla rodzin polskich, utrudnienia przeróżne utrudnienia od narzeczonych i elementarnych potrzeb po grób i jeszcze bezkarność lekarzom. Z rodzinami niemieckimi i aborcją zrobił odwrotnie niż polskimi.
Tds Sbl... Być może jesteśmy ostatnim z państw pierwszego świata w którym za takie słowa nie trafia się obligatoryjnie do więzienia.
Kacper ... O ile wiem to te pogłoski o powiązaniu ruchów homoseksualnych z nazistami to nie prawda.

Ale i tak ich nie lubię.
With No... Niestety to przeszło tydzień temu w referendum w Irlandii, ku radości lewacko, gejowskiego społeczeństwa. Od teraz czy dziecko z zespołem Downa czy poprostu niechciane bo mieszkanie za małe będzie wyskrobane z łona i wyrzucone do kosza na śmieci. W myśl lewackiej logiki: GoVegan bo zwierząt zasługują na szacunek i miłość , zabijaj dziecko skoro go nie chcesz. To tylko człowiek. „Nowoczesność”. Ja pierdole.
Jewarsz... Ciekawa historia. Znam się na historii ale o tych gejach w NSDAP to nie słyszałem.
Arwial ... Proszę ubierać koszulki UE IS BAD. Pozdrawiam.
gall an... Ja popieram aborcje z prostego powodu , na kogo by wychowała ta hołota z czarnych marszów swoje dzieci ? Powinna być pełno płatna i niech się hołota skrobie nie roznosząc swoich uszkodzonych genów , ja bym jeszcze dla nich wprowadził obowiązkową eutanazje .
nikoGor... Co za debilizm. Jakie pisma gejowskie w Rzeszy? Nazizm uwzględniał wybicie wszystkich gejów. Każdy ma prawo do swoich opinii, ale ten gość musiał się z choinki urwać. Jakie dowody ma na to, że SA było kierowane przez jakichś gejów? Z resztą Hitler się pozbył przywództwa SA tak czy inaczej.

Hitler był zagorzałym katolikiem i nienawidził gejów. Rzadko się zdarzało, że naziści zabijali aryjczyków- nawet pół aryjczyk jeszcze był respektowany, ale gej rasy aryjskiej szedł do obozu.
Troy Wh... To morderstwo i komunizm.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg