NewMulti2k - PANCERZ Z DUPY? POLSKI X TIER World of Tanks

Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał ► Oryginalny film: Donacje jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: FACEBOOK ► Twitch ► Email kontaktowy do spraw biznesowych, współpracy :)


Najlepsze komentarze:

lehook1... Do dupy z takim HT
WG dalej pogrywa z polskimi graczami !
Tobiasz... Słabo ci suby wbijają
Marcin ... Dzięki za omówienie
Koliber... Najlepiej to im wychodzi dbanie o rosyjski drzewko .A Polskie drzewko wiadomo że nie będzie bardzo dobre bo gdzie by tam .Wielce mówią o równości itd czołgów ale to pierdolenie ich męczy graczy bo łgają .I na huj weakspoty wielkie gówno robią a nic więcej .A i to ciekawe czy w tym roku będzie Polskie drzewko ?Ciekawe czemu w rosyjskich nie ma tak dużo weaksotów .Czołg ciężki kojarzy się z twardą wieża i specjalnie gówno dają na wieże .
Konrad ... Wolne czołgi z dużą alfą i słabą penetracją nie mają za bardzo przyszłości w Wocie, zastanawia mnie fakt dlaczego poszli tą drogą z polskimim drzewkiem?, jeszcze te ewidentne wekaspoty z przodu. nawet zakładając buffy to i tak linia nie zapowiada się jakoś rewelacyjne, mam nadzieję ze jeszcze się im zmieni koncepcja bo jako czołg przełamania to raczej słabo,kiedy weakspoty są na dolnej płycie, na garnku, na wizjerze, i na boku górnej płyty, do sidescrapa w ogóle sie nie nadaje, gra na wieżę przy tej depresji ok, ale wekaspot jest na garnku i z lewej strony jarzma to granie na wieżę jest bezsensu, mobilnośc słaba, działo miało być super ale z tą penetracją na standardowej amunicji to raczej strzelanie po weakspotach ( a działo jakoś super celne nie jest) amunicja premium? to przecież pociski kumulacyjne więc amunicja 'kapryśna' poza tym penetracja też nie powala, próbuje się doszukać jakiś pozytywów oprócz wyglądu i ciężko - czekam na jakieś porządne buffy
Duchowi... czołg jeszcze nie wszedł a polaczki już płaczą że gówno, słabe , i wydaje mi sie że nawet jak wszędzie dopierdolą po 500mm pancerza to i tak by był płacz że wolny , że trzeba czekać pół bitwy żeby strzelić i i tak nie trafisz ,
NoOnes ... 60TP to będzie typowy strzał w dyche za full z trolla... Kpina ? jak zwykle ruskie nas wyruchali i mają zapewne niezła beke. Reasumując 60TP - Tandeta Polska po nerfie 60mm z boku.
PIOTR B... Łapka w górę za tytuł :D
maly293... Bo WG che aby wszyscy grali ruskimi czołgami. Ruskie mają być najlepsze a reszta to szrot.
Dariusz... To jest kurła skandal
castera... Ludzie nie myślcie jak ołówki, chcące faworyzować "polskie" czołgi w myśl jakiegoś niezrozumiałego "egamingowego patriotyzmu". To nie jest "nasz" czołg, tylko czołg Wargamingu w ich grze. Gdyby był OP to gracze straciliby najwięcej (po raz n-ty). Chodzi o to żeby każdy pojazd był zbalansowany względem innych pojazdów na swoim tierze, a nie że był OP tylko dla tego że ma wrzuconą teksturę polskiej flagi.
Pechowy... Czyli Ob 705a prawie we wszystkim lepszy. Wątpie, aby nasza dycha była atrakcyjna dla zagranicznych graczy.
Sanchez... co to za mod na tym filmiku u ruskiego?
Duo Sze... buahahahah a czego się wszyscy spodziewali? Blok wschodni musi być lepszy, nawet celować nie trzeba żeby coś weszło. Jedyny plus to............ działo?
Przemek... Super ciezki lol smiac sie czy plakac
Woofer7... Ludki ze wschodu zawsze nam nic nie chciały dać, historia się odzywa, dalej się nas boją nawet w grze, oj słabo słabo...
Walo... Tak się kończy robienie drzewka na siłę
Dawid K... WG robi wszystko żeby grało jak najmniej graczy, była nadzieja przyciągnięcia większej grupy polskich graczy a tu dupa
malaruk... Nie liczyłem na np. super Polską X,ale przynajmniej porównywalną z innymi nacjami.Tu tego nie widzę.Pozdrawiam wszystkich czołgistów.
GOMEZ... Multi jak pokazywałeś pancerz boku że niby jest 30mm (3:58), to patrzałeś od góry i pokazałeś armor dla "экран" (10mm) i "гусля"(20mm) czyli 10mm dla "ekran" ale chodzi tu o tą płyte boczną, 20mm dla tego małego kółka lub jakiejś magicznej konstrukcji obok niego w każdym razie nie pokazaleś BOKU CZOŁGU, ten "celownik" wycelowany masz w ziemie a nie w BOK CZOŁGU który jest oznaczony np SEKUNDĘ wcześniej nazwą "Броня" co znaczy "Pancerz". Także nie bój się żaden HE cie nie przebije.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA