RaptorPL - Moje wrażenia i wszystko co wiemy o Cyberpunk 2077 po E3!


Dziś pierwszy materiał podsumowujący targi E3, w którym skupiam się tylko na Cyberpunku 2077! Odwiedź również ▷ https://www.cyberpunk.net/pl/ Zobacz zwiastun ▷https://goo.gl/RDQbwd Mój Twitter ► https://twitter.com/RaptorPLYT Mój FB ► http://on.fb.me/1XPQxIr Mój Instagram ► https://www.instagram.com/raptorek117/ WorldofXbox ► http://worldofxbox.pl/ Mój sprzęt: Xbox One X AverMedia Live Gamer Portable 2 Plus Mikrofon: Behringer C-1U PC: Gigabyte GTX 1070 Intel Core i7-7700K 16GB RAM DDR4 3000 Dysk SSD+HDD ******************************************************************* WAŻNE INFO Zachęcam do zostawienia łapki pod filmem oraz swojej sugestii lub przemyśleń w...

Najlepsze komentarze:

Kotek M... Jeśli piszesz "ProjektCyberpunk", to nie czytaj tego jako "prodżekt". Taka mała uwaga ;). Materiał ogólnie spoko.
Komando... Nie jestem napalony bo to chyba nie mój klimat (i tak prawie w nic nie gram), ale jestem nieco podjarany, bo Wiedźmin 3 i Gwint to te gry z 5 tytułów, które naprawdę ogrywam i szanuję. Życzę Redom tak kolosalnego sukcesu, co przy Wiedźminie 3. Życzę Redom, aby Cyberpunk ponownie zmiażdżył rynek gier, tak jak to się stało w 2015 roku. Bo na to zasługują za to, jacy są ;)
Pawlo... mnie to najbardziej interesuje z jakiej perspektywy będzie można grac
RedVani... Cyberpunk ma klimat jaki kocham i jestem zadowolony.
FalStud... Ja liczyłem na coś bardziej Blade Runnerowego...
Nieporo... "wiedźmin ociekający słowiańskim klimatem"
Ja pierdole. I Ty robiłeś materiały o wiedzminie? Taki ignorant?
Battle ... Jaram się opór :) Gra wygląda dokładnie tak jak sobie wyobrażam cyberpunkowy świat głownie na podstawie filmów CP z lat 80-tych i 90-tych. Mam nadzieje ze będzie można hakować i krakowac innych oraz ze będę mógł się poscigac ta fura która wygląda jak wyjęta z najlepszej dekady ever: lat 80-tych :D
JDesign... Dla mnie mogli by tą grę robić jeszcze z 5 lat ale żeby dali coś naprawdę dobrego
AxusV13... Z tego co widzę to większość polaków dopiero teraz dowiaduje się czym jest cyberpunk?
llwyd B... Słyszałam, że są poszlaki, iż główny protagonista będzie jak komandor Sheppard.


Marek N... ESSA!
Witcher... po co dawałeś jakiś beznadziejny filtr ala reshade na ten zwiastun wygląda to beznadziejnie i jeszcze wprowadza w błąd
Garou A... 0:12 postacie w lewym dolnym rogu znikają.
Bingo... Myślałem że Cyberpunk 2077 będzie w klimatach Blade Runnera, ciemno, deszcz itp.
wuzapio... Po pięciu latach od wypuszczenia teasera, dostajemy pełny zwiastun, który jest inny, żeby nie powiedzie diametralnie różny. Czym się różnią? Na pewno klimatem.
Ten pierwszy przywodzi na myśl Blade runnera, nowoczesne miasto spowite w wiecznej ciemności, gdzie na każdym rogu jarzy się neon. Życie w mieście jest niebezpieczne, porachunki między korporacjami, a różnego rodzaju organizacjami mniej oficjalnymi nie mają końca.
Drugi wygląda natomiast jak nowoczesne miasto, tętniące życiem. Błękit nieba i promienie słoneczne są tutaj na każdym kroku, a ludzie zajmują się swoimi normalnymi sprawami, wokół których co chwila zabijają się róże strony międzykorporacyjnego konfliktu.

Mnie bardziej przekonała wizja gry z teasera, tamten klimat bardziej mi pasował, tutaj wygląda to po prostu jak gra. Ale pomimo, że nie przepadam zbytnio za sci-fi to zapewne zakupię grę, bo znając redów historia będzie wciągająca.
bks215... Nie mogli wybrać np. Warszawy?
Micha? ... Ziom jak można coś po E3 wiedzieć jak E3 się jeszcze nie zaczęło? Info z przyszłości?
LICZI... Po co te kolory pozmieniałeś ? Zwróciłeś na nie uwage w materiale (w sensie stylizacja świata) a nie pokazujesz ich tylko podkreciłeś na niebiesko??


ps: Materiał spoko ,żeby nie było że ja taki hejter
Yonami... Ten trailer to było coś pomiędzy Watch Dogs 2, a GTA V. O ile będziemy pamiętać że to pierwszy sandbox w cyberpunku, to po zastanowieniu sie tematyka tego trailera nie powinna nikogo dziwić. Redzi zwyczajnie chcą pokazać ułamek, podkreślę ułamek otaczającego nas świata oraz życia jakim będzie sie toczyć, to sie propsuje.
Zauważyłem że sporą część widowni, piecze tyłek ten trailer nie ma klimatu. Przypomnę pokrótce tylko dwie rzeczy. To sandbox, z pełnym cyklem dobowym, a że zwykle pokazywano cyberpunk w nocy, deszczu i neonach to większość ma błędne wyobrażenie o tym świecie. Dwa, z tego co wiem, (głowy sobie nie dam uciąć) nad tym trailerem nie pracowało Platige Image, więc kunsztu Bagińskiego w nim nie ujrzymy.
Jerzy K... Cyberfail 2077
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCikr_W17U2tNKxynF7JE8Fw