Piotr Tomaszewski - CENA BYCIA YOUTUBEREM


W tym Vlogu dowiecie się, jaka jest cena bycia Youtuberem, moim okiem. ❗️ BĄDŹ PIERWSZY(A) Z NOWYM FILMIKIEM ➤ https://goo.gl/6qFZrz ❗️ Wiele osób uważa, że kanał na Youtube to fajne hobby co najwyżej i że zajmuje kilka minut. Niestety, ale często jest to kilka godzin dziennie, codziennie, przez cały rok. W tym filmiku właśnie postaram się pokazać dokładnie jak to wygląda zza kulis i jaki jest koszt prowadzenia przeze mnie kanału. ZAPRASZAM: ➤ Instagram - https://www.instagram.com/szmexy/ ➤ Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału - https://patronite.pl/Szmexy ➤ Mój E-book - https://programgladiator.pl/ - na kod „szmexy10” -10% ➤ Fanpage - http://bit.ly/2q2R3si ➤ Mail - [email protected] ➤ Grupa na FB -...

Najlepsze komentarze:

imDamix... jakie ćwiczenia robiłeś na dykcję?
Stachu ... Robisz zajebista robotę, dużo ciekawych i mądrych rzeczy. Tak trzymaj :) jesteś bardzo wartościowym człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie ??????
Sebasti... Zawsze mi poprawia humor dbanie o język w filmie :D ,,wyłączam,, Like leci i bomba, że tak długie vlogi!
Micha? ... Szacunek Szmexy za to ile w to wkładasz pracy i serca! Ja się zawsze cieszyłem widząc, że dodajesz serduszko do mojego komentarza <3. Trzymam kciuki za 100k w tym roku !
Shubski... Fakt że czytasz wszystkie komentarze, zmotywował mnie w końcu do zadania pytania :D
Wiem, że nie specjalnie zajmujesz się osobami z chorobami auto, ale może chociaż trochę pomożesz.
Mam 29 lat i stwierdzone Hashi (jakies pół roku temu).Ostatnio ostro zdredukowałem więc można powiedzieć że zaczynam od początku (zanim się doweidziałem o Hashi). Czy myślisz że jest możliwość żebym zbudował normalnie masę kiedy wyniki się poprawią? Jeśli tak to ile średnio masy mięsniowej powinenem przybierać miesięcznie? I czy jest różnica między przybieraniem na Hashi (z dobrymi wynikami) a bez? Sorki za dużą ilość pytań :)
Pozdro
Aga Pea... Widać ze nagrywasz nowym sprzętem bo jakość lepsza :-) ?MISZCZUUUU więcej długich vlogasków? bo świetnie sie Was ogląda(Ciebie i Asię) ❤ Pozdrawiam ??
FuFiX F... Mam 14 lat ale wole oglądać twój kanał niż wszystko inne
Roberci... byłeś taki głodny że zapomniałes o odstępie między śniadaniem a johimbiną? xd Co to niski cukier robi z człowiekiem..
teodor2... Mam 43 na karku a dotarłeś do mnie :)
Wojti M... xDD 44:17 razem z Tobą powiedziałem "to zawsze znajdzie się jakaś kurwa". Pozdro! :D


HAMBURX... Mrozik oficjalnie wydał 20000 tys na 4 filmy
Robert ... Piotrek mieszkasz aktualnie w Poznaniu ? Bo nie wiem czy mi się wydawało , ze cie widziałem w zeszła środę wieczorem na rynku . Dziękuje pozdrawiam
Pokemon... Nie chciałem Ci dawać komentarza ale nie mogłem się powstrzymać ładne masz oczy ?
Wojtae... Gdzie kupujesz taką Johe? Ostatnio używałem z muscle zone Johe HCl, dawka wg Twojego zalecenia z filmiku, ale wydaje mi się, że tam nie było tego co na etykiecie..
Mateusz... Kurwa kto z tobą 55minut wytrzyma ??
Tymoteu... Stabilizacja obiektu chujowa, bardzo film się trzęsie
BEST OF... Co to jest 20k jak cos sie lubi robic to wyda sie wszystko
Kuba Dz... No i co no i zajebisty vlog pozderki <3
Dawid :... Stabilizacji ten sprzet dobrej nie ma
Bonciak... No Panie Piotrze, zaimponił mi Pan
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo-DenWGczEuIYybFCjN7Mg