Czajnikowy.pl - dobra herbata! - Test herbaty i kawy w DriveThru: KFC, McDonalds, Burger King. Czajnikowy.pl


Test herbaty i kawy w DriverThru: KFC, McDonalds, Burger King Portal i sklep z herbatą i kawą: http://www.czajnikowy.com.pl Facebook: http://facebook.com/czajnikowypl Twitter: http://twitter.com/czajnikowypl Instagram: http://instagram.com/czajnikowypl

Najlepsze komentarze:

Czajnik... Rafał i Adam przepraszają za słabą jakość dźwięku (zwłaszcza na końcu filmu), ale od niedawna jeżdżą sami na nagrania i obiecują poprawę :)
Marcin ... W McD jest normalna czarna herbata, dali english bo akurat nie mieli. Oceniasz nie to co trzeba
Slim Dr... Drogi Czajnikowy :) Serdecznie polecam pójście z testem herbat McDonald's troszkę dalej. Oferta różni się nieco zależnie od tego, czy zamawiasz przy tradycyjnej kasie, czy w sekcji McCafe - w tej jest inny dostawca herbat, inne smaki (oczywiście poza klasykiem English Breakfast :) )
Basza G... Zrób test herbaty w pociągach.
Waldema... A może przetestuje pan herbaty i yerby od pana podróżnika C.....
Albcik... Współczucie dla młodego, wszyscy zamawiają kanapki, frytki itp. a Ty go częstujesz trzema czarnymi kawami bez cukru pod rząd.
Getsuga... Myślę że najlepsza kawa w Mcdonaldzie ma sens biorąc pod uwagę że mają swoją kawiarnię. Choć mogłoby być lepiej.
johnny ... Gdyby te herbaty były sygnowane logiem sieci fastfood to ten test wtedy miałby sens. Kawka najlepsza w McCafe.
Wydaje mi się, że najlepiej zwyczajnie zainwestować w termos i wozić ze sobą zapas ulubionego napoju własnej roboty. Nawet wyjdzie taniej.
Mia_Gam... Pan Czajnikowy ☺️
P107REK... Dla mnie, BurgerKing, kfc, magdadonald, pije tylko czarna bez cukru, musi byc chlodna zeby poczuc smak a nie goraca wode, nic nie przebije kawy czarnej z ciemnych ziaren ze Starbucks, chlodna smakuje jak czekolada gorzka, herbaty nie pijam, jerbe polecam, powodzenia


Lucas H... Według mnie najlepsza kawa jest na Orlenie i w McDoland's
Master ... Powinniście przelewać sobie z dziubka do dziubka jak ptaszki.
Karo li... Fajny pomysł na odcinek :)
Z mojego doświadczenia kawa jest lepsza w McDonald’s niż KFC (tam mi w ogóle nie smakuje), w BK nie piłam.
Ale też zdarzyło mi się pić dobrą kawę w jednym Macu, a w innym paskudną - aż poszłam sprawdzić czy coś poszło nie tak przy parzeniu, ale pani mi powiedziała, że niestety mają takie kiepskie ziarna (dostałam nową kawę, taką samą niedobrą lurę, co wcześniej :p). Także wychodzi, że nie zawsze Każdy Mc ma te same ziarna (choć wydawało mi się, że tak być nie może).
nikolas... Ojeja, super, że dodaliście ten odcinek, bo sama robiłam takie porównania, to mogę się odnieść do Waszych spostrzeżeń, haha :D

Generalnie kawy czarnej nie pijam...nie smakuje mi :c tylko kawę białą, więc do swoich "testów" brałam głównie Cappuccino, mam wrażenie, że wtedy najłatwiej jest wyczuć smak kawy, jako ziaren (bo też odnoszę wrażenie, że Latte bardziej "oszuka"? tak przynajmniej wnioskuję z moich testów również stacji benzynowych, przy Cappuccino potrafiłam poznać która kawa mi lepiej smakowała, a Latte z reguły wszędzie było "OK"). Muszę przyznać, że McDonald to u mnie #1 :) Mają lepsze ekspresy (jak sam pan Adam zauważył - pojawiła się spora crema, czego nie było przy pozostałych kawach) a same kawy, niezależnie czy biorę Flat White, czy Cappuccino, czy Latte, pozostawia mi zawsze na podniebieniu taki słodkawy posmak, co po prostu uwielbiam! :) Dlatego na spotkanie ze znajomymi zwykle wybieram McCafe :D Zastanawiam się czy można u nich zakupić ziarna i samemu w domu zmielić, bo to, że ta kawa nie jest gorzka, to po prostu bomba :)

Co do herbat, to tych z fast foodu jako fast foodu nie pijam...No, chyba że do jakiegoś McZestawu, ale wtedy proszę zawsze o zieloną z miętą, bo tą się jeszcze da wypić, te czarne mi z reguły też nie smakują, są za gorzkie, a ja cukru unikam :(
Jednak w McCafe (stacjonarnie) są do wyboru herbaty nie Liptona (nie pamiętam już marki) i one mi zdecydowanie lepiej smakują :D

Się rozpisałam...ale naprawdę przyjemny odcinek i ciekawy temat, to mogłam podzielić się swoimi doświadczeniami :D Miło też, że ktoś Pana rozpoznał, Panie Rafale, znaczy, że kanał przybiera na popularności! :3 Oby tak dalej!
Filip P... To KFC jest na rondzie koło Europy Centralnej, tak? :D
Amuzycz... BK i KFC w Polsce należą do sieci AmRest - stąd więcej niż prawdopodobne, że dostawca w obu przypadkach jest dokładnie ten sam. ;)
Jakub ?... Fajny odcinek
Free Bi... Sporo tego typu dodatków w Burger Kingu i KFC mają od tego samego dostawcy.
Wiem na pewno że ketchup z tych dwóch Fast Foodów jest również ten sam.
Terror ... Rafał, z tą brodą i lniana koszula zaczyna wyglądać jak muzulmanin ;)
Chrupek... Chłopaki, dzięki za kolejny czas z Wami na filmiku :)
Wesoło zwisa z lusterka Miś Uszatek :D, oj dajcie namiar gdzie takiego można kupić, proszę :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCp45pfyCgkrx-chHkVcGChg