Aerofitnessblog - Jak to jest z tym FIT ODŻYWIANIEM ?


IIFYM, liczenie kcal, jedzenie bez liczenia kcal, weganizm, wegetarianizm, IF czy rozpiska od dietetyka... Mamy mnóstwo rozwiązań i najczęściej słyszymy, że dana droga jest lepsza, bo... Dziś przedstawię kilka schematów i posługując się przykładami pomogę Ci wybrać, która droga będzie dla Ciebie lepsza. Pamiętaj, że to wszystko ZALEŻY. ZALEŻY od tego, kim jesteś i co robisz. Każdy jest inny i powinien dostosować jedzenie pod siebie, a nie pod to, co jest modne. Zachęcam do obejrzenia i do dzielenia się swoimi odczuciami w komentarzach. WIĘCEJ O MNIE: Fanpage: https://www.facebook.com/trenerczajkowski/ Strona internetowa: https://arkadiuszczajkowski.pl/ Mogę Ci jakoś pomóc ?

Najlepsze komentarze:

Magdale... Ja jestem takim troche IIFYM... W sumie dobrze mi z tym, bo czasem dobrze zrobić sobie niewielką przyjemność z jedzenia. Jednak zawsze jest jakieś "ale". Liczenie kcal? Choćbym chciała, to zawsze zapominam zaważyć przed obróbką. Walczyłam jakiś czas, ale d**a z tego ;) Moje ostatnie 3-4 kg to istna walka z wiatrakami od lat... :)
Piotr P... Ja raz policzyłem sobie kalorie i teraz już na oko sypię kaszę, strączki do garnka. Tak sobie dobrałem wielkość kubków do mierzenia, żeby mi na dzień wystarczyło. Fasola w szybkowarze gotuje się 11 minut, to zdążę przygotować i zjeść przed pracą. Dla świeżych warzyw i owoców już nie liczę kalorii, bo stanowią ułamek dziennego zapotrzebowania. Najlepsza dieta, to taka, której jesteś się w stanie trzymać :)
mariola... Fajnie opowiedziane, a to co mówisz o ludziach co jedzą częściej i gdy mają dłuższą przerwę w jedzeniu i zaczynają rozmyślać, że już kilka godzin nie jedli to dokładny opis mnie :)
Mi bardzo pomaga psychologiczne, czy psychodietetyczne podejście do jedzenia i próby schudnięcia. Po naprawdę długim czasie i przeczytaniu wielu książek zrozumiałam, że 'zajadam' negatywne emocje i przez to jem znacznie więcej niż faktycznie potrzebuję.
Jeśli chodzi o inne materiały na kanale to chętnie posłuchałabym porad dotyczących biegania, jak stawiać stopę, jak oddychać, ile czasu biegać. Zaczęłam biegać bez żadnego planu, codziennie po kilka minut i po 2 tygodniach zaczęły mnie boleć kolana i przestałam :/ nie wiem nawet jak ustawiać stopę bo na codzien chodząc walę mocno piętami w podłogę i biegając robię to samo, wydaje mi się że to też ma wpływ na ból kolan.
Mam nadzieję że weźmiesz pod uwagę moją sugestię, pozdrawiam ;)
Beata P... Super materiał! ?
TheSpec... tak trzymaj :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfSrdAA3JiSFS-svkmtmbkg