Zagrajmy w Detroit: Become Human PS4 Pro odc. 21 Elijah Kamski

SargeThePlayer »
Sprawdź statystyki dla kanału "SargeThePlayer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oto dwudziesty pierwszy odcinek mojej serii Zagrajmy w Detroit: Become Human (lub jak kto woli: Lets Play Detroit: Become Human PL). Tym razem przechodzimy następujące rozdziały: "Spotkanie z Kamskim" oraz "Marsz wolności". Produkcja została stworzona przez studio Quantic Dream i jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Ja gram na konsoli PlayStation 4 Pro.

Detroit: Become Human to niezwykle filmowa gra przygodowa autorstwa studia Quantic Dream. Poprzednie produkcje tego zespołu cechowały się niezwykle wciągającą fabułą oraz realistycznie przedstawionymi postaciami i Detroit: Become Human wcale nie jest tu wyjątkiem. W mojej serii "Zagrajmy w Detroit: Become Human" pokażę Wam całą historię trzech głównych bohaterów, a więc androidów o imionach: Connor, Kara i Marcus. Kolejne wydarzenia fabularne w tej produkcji są kształtowane przez decyzje gracza. Premiera Detroit: Become Human na świecie miała miejsce 25 maja 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4. W naszym kraju tytuł został wydany w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

------------------------

Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer

Komentarze:

Head Hu... Bunt Maszyn #####
Head Hu... no tak bo hank jest obrzydzony ludzmi
Jola Jo... Dzięki Sarge :) Ach ten Kamsky... Ciekawe ciekawe achh co będzie dalej znakomicie prowadzisz rozgrywkę podjęłabym te same decyzje co Ty pozdrawiam serdecznie :)
1701Ear... Powinieneś się poświecić, taki Cybernetyczny Jezus ? - ostatecznie jeden męczennik jest wart setki bohaterów.
Neko - ... Ludzie są okropni...
chlebix... To nie jest FBI tylko KGB
Dariusz... Świetny materiał Sarge?
Ksawier... To naprawdę fajna seria
sarna55... Cześć Sarge, ten Kamski dosyć ciekawa postać. To co stało się na końcu było przerażające, brak mi słów.
K.K... Super

dewil08... Ja podczas swojej gry również uciekłem ?
Marcelo... Like.
Bia?y W... Fajny odcinek
MiX BoY... Sarge jest super
Olgierd... Po tej rozmowie z Kamskim zaczyna mi się wydawać, że od samego początku planował powstanie defektów. Ten jego test miał sprawdzić, czy w kodzie Connora nie ma błędów wywołujących uczucia. Był widocznie pozytywnie zaskoczony, że Connor zdał ten test. Tylko teraz pozostaje jedno pytanie: po co Kamski miałby planować powstanie defektów?
Hope... Nie widziałam androida podobnego do Markusa. Może Markus jest sam, wyjątkowy? W końcu był on jako prezent chyba od Kamskiego.
Margare... Szukając aktora, który robił motion capture dla Marcusa oczywiście zaspojlowałam sobie, że jest mozliwy romans z North. Ale myślałam, że ponieważ ciągle podejmujesz decyzje, które jej się nie podobają, to nie odblokujesz tej ścieżki. A tu nagle, jakby te wszystkie momenty, kiedy była nam przecwina się nie liczyły...
Marek A... Ta gra staje się coraz lepsza
assassi... Świetny odcinek!
Margare... Kamski jest zdrowo pieprznięty... Ciekawa decyzja Connora :) chcę go zobaczyć jako wolną istotę. Ciekawe jak się potoczy wątek "Amandy".
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA