ZNISZCZYLI MNIE! CAŁA PRAWDA O TYM DLACZEGO MNIE NIE BYŁO

Julia Olszewska »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Julia Olszewska"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »

Komentarze:

blumik... Moja siostra nazywa się Julka Olszewska jakieś powtórzenie nazwisk bo ja nazywam się mikołaj Olszewski
justa p... nie znam cię ale nie poddawaj się
justa p... na hejterow powinien być jakiś paragraf
Adriann... Rozwijaj się i brnij dalej w to a jeszcze im wszystkim utrzesz nosa ? Powodzenia i bądź dzielna! ?
Angelik... Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe, ze dopadla cie najpewniej armia trolli. Wiem stad, ze u mnie bylo to samo. Kupowanie lapek w dol i paskudne komentarze, wiadomosci prywatne. Pomysl, czy nie masz w otoczeniu kogos zyczliwego
Maja Ma... Mega ? Cieszę się że wróciłaś, przemyślałaś, bo jeżeli miałabyś to robić pod presją i z taką wiedzą, że ktoś to zaraz shejtuje to by nie miało sensu ❤?
MarKa... Julka :* Skoro ta przerwa była Ci potrzebna, to super, ale fajnie że wróciłaś :) Każdy na YT (i nie tylko) ma hejterów. Każdy, każdziutki :) więc najlepiej uznać, że nie istnieją i cieszyć się swoją pasją. Go girl!:)
Lolla L... Niektórzy ludzie zakładają nawet kilka kont żeby hejtować jedną osobę. Wydaje mi się, że to jakieś okropne "hobby" dzisiejszych czasów... Widać też tendencje przypinania łatek. Ale nie przejmuj się, rób swoje ja oglądam każdy Twój filmik :) trzymaj się !
Alicja ... I jeszcze chciałam coś dodać, ze to straszne ze tak teraz się dzieje w internecie i dla mnie to szok ze można być aż takim człowiekiem i próbować myśląc ze niszczysz życie drugiej osobie takimi docinkami/komentarzami to naprawdę przykre bo młodsze osoby mogą wziąć to do siebie bardzo na poważnie i może być niebezpiecznie
Alicja ... ❤️❤️❤️Gracjan... Cieszymy się że wróciłaś!
kolej91... fajne buty
Maja Te... Pierwsza! Pozdrów!❤️
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR_JX52wIkwBrZ8YvqKQ5NQ