SargeThePlayer - Zagrajmy w God of War 2018 100% odc. 61 Królowa walkirii

Oto sześćdziesiąty pierwszy odcinek mojej serii Zagrajmy w God of War 2018 (lub jak kto woli: Zagrajmy w God of War 4 PL). Tym razem wykonujemy zadania "Wysoka rada", "Bóg kontra królowa" oraz "Przekleństwo Ivaldiego". Produkcja została stworzona przez zespół Sony Santa Monica Studio, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. God of War to kolejna część popularnej serii slasherów w klimatach mitologicznych. Mimo braku numerka w tytule, dzieło zespołu Sony Santa Monica Studio jest kontynuacją historii Kratosa znanego z poprzednich odsłon cyklu. Tym razem głównemu bohaterowi towarzyszy syn Atreus, a motywem przewodnim są klimaty mitologii nordyckiej. W mojej serii "Zagrajmy w God of War 2018" pokażę Wam przejście całej gry na 100%, a więc nie ograniczę się tylko do samego wątku fabularnego. Premiera gry God of War na świecie miała miejsce 20 kwietnia 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4. W naszym kraju tytuł został wydany w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:


Najlepsze komentarze:

Piotr ?... Już prawie finał i kolejna platynka. Aż ta walka z królową była fajna choć gdybyś mniej mówił, a więcej się skupiał na walce to pokonał byś ją bez użycia kamienia wskrzeszenia.
Piotr ?... Kolejny wspaniały materiał ;)
Tomasz ... Sarge, o ile dobrze wiem w mitologii nordyckiej Freya nie byla królowa walkirii
yole jo... Czemu jedna z walkiri nazywa się "Kara"?
Agaa_99... Megaaa odcineczek :D
Husarz ... Najlepsza seria ever
Micha? ... Da się maksymalnie ulepszyć Kratosowi jego statystyki?
Olgierd... Sarge, co do wątku fabularnego... kiedy pokonasz ostatniego bossa, wróć do domu Kratosa i Athreusa. Nie napiszę o co chodzi, bo byś mnie znienawidził za ten spojler.
Edit: A po napisach końcowych, jak już wrócisz do tego domu, jeszcze na chwilę włącz grę.
Jola Jo... Dzięki Sarge :) Ogromnie się cieszę ze masz wszystkie krainy pokończone brawo :) Teraz została tylko fabuła... Kratos bardzo klimatycznie wygląda w zbroi Walkirii... Kapitalne walki i zdobyte trofea to piękne perełki do diademu zwycięzcy pozdrawiam serdecznie :)
Adrian ... Sarge super odcinki :D super filmy dziękuje Ci Kurcze jaka ta gra jest wciągającą ciekawe kiedy kontynuacja tej gry i o ile lat się przeniesiemy
Genji 6... Uwielbiam mitologię nordycką
Jurek S... Genialny odcinek Sarge
Dariusz... Super super ☺
kateles... No pewnie że będziemy do końca każdy się zimną zgodzi że.jesteś najlepszym youtuberem sarge
Fallen... Sarge na koniec gry po napisach udaj się do domu kratosa i prześpij się :) więcej nie zdradzę :)
Mariusz... Fajny odcinek. I dzięki za pokazanie wszystkich wpisów i grafik o walkiriach ;)
Marcelo... Super odcinek.
Bia?y W... Fajny odcinek
Micha?... Ta walka z królową walkirii wyszła po prostu epicko, podobnie jak i te walki w szczelinach :D
PrinceO... Hurra!!! A więc pora by w następnym odcinku rozpocząć fabułę i to już wkrótce. ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA