Stand-up Polska - Cezary Jurkiewicz Lokalny Tinder, Psycholog, Podły Żart


Fragment występu, który odbył się w ramach marcowej "Wielkiej Trasy Stand-up Polska" https://www.facebook.com/CezaryJurkiewicz/

Najlepsze komentarze:

empenov... mega!
Sylwia ... Uwielbiam ?
Pani Li... Ty Kochanie seksu na oczy nie widziałeś
M... mega dobre :)
Profeso... Jezu jak ja go uwielbiam.
Filip T... nie ma to jak cisnąć samemu siebie … niezły dystans … brawo Czarek … po prostu mistrz :)
Monika ... twoja kolonoskopia pokonala tez twoje dowcipy.
art war... słabe bo cyniczne do bólu
Smish... Kurwa a co dopiero Łowicz XD
Wiktori... Pozdro ze Skierniewic


Wojciec... W porównaniu do zagranicznego stand up, Polska scena jest żałosna. Żarty są dla patologii... przykro słuchać że żarty w Polsce są na takim poziomie. Jednakże rozumiem że komuś się to może podobać.
Karol s... Czuje respekt bo nie lubię przekleństw w stand upie A ty padły co najwyżej 3/4 więc szanuje. Poza tym jest śmieszny i to jest najważniejsze ?????
Kozak W... CO ZA CHŁAM
kamil n... Mistrzostwo
Big Z D... Dobre chyba najlepszy polski stand up do tej pory.
pawulon... ciszej go jeszcze dajcie - gratuluję
Male?st... Skierniewice pozdrawiają :D
Sebasti... Dobrze weszło ?
Starr S... I would try workouts on the internet. Try Unflexal . This website seems like you would have luck getting some potential. Good luck on your bodybuilding.
Julia M... Baranom, którzy piszą, że Czarek się powtarza - zainteresujcie się trochę, osły, na czym polega Wielka Trasa Stand Up Polska. A polega na tym, że chłopaki jeżdżą po Polsce całą ekipą i każdy z nich ma po dziesięć-piętnaście minut najlepszych żartów z materiału, który aktualnie grają. To jest niejako takie demo, które ma zachęcić was (mówię tu oczywiście o osobach, którzy kupują bilety, a nie pierdzielach, którzy tylko czekają na darmowe z jutuba) do pójścia na cały występ. Każdy z nich tak robi. Antek grał na trasie na przykład 10 minut z 40-minutowego materiału "Norma", Adamczyk, jak prowadził trasę, to opowiadał 10 minut z 30-minutowego "Remanentu", Krajewski, Szumowski i reszta tak samo. Więc japa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6PGXD82hUXJ0aKdsj9clCA