Blogpressportal - NA ŻYWO: Wieczór autorski Piotra Gursztyna, Ribbentrop Beck. Czy pakt Polska Niemcy był możliwy?
Najlepsze komentarze:

ThingsW... Opinie jak opinie ale szkalowanie prof. Wieczorkiewicza to skurwysyństwo.
MrRideo... 1:05:30 Obrzydliwe i kłamliwe oskarżenia Pawła Wieczorkiewicza. Nie podałbym temu facetowi ręki.
Zaremba... Ziemie zachodnie za poświęcenie Polaków podczas wojny.... Hahahaha. Piotr Zychowicz już to wyśmiał. Katastrofalne argumenty i mega nudne wystąpienie. Szkoda kasy na książkę.
Robert ... Dziadyga usprawiediwial mordy skad tki naziol wzial sie na prawicowym forum
Basel W... Odtrutka na endeko-komusze brednie.
Kris Ch... Podobno miało być o pakcie R-B, a było: szmalc, mydło i powidło!
lis lis... 40% oficerów armii czeskiej stanowili Niemcy!!!!! ten pan NAGINA, GDZIE MOŻE... CZECHÓW, CZY SŁOWAKÓW nIEMCY NIE TYKALI, CZECHOM WPROWADZILI PŁATNE URLOPY
Piowel ... A ta opinia widza, że "zrazilibyśmy do siebie cały zachód, który uważałby nas za zdrajców" NO I CO Z TEGO? A serio Węgry, Rumunia zostały tak strasznie okrojone? A opinia, że brak kolektywizacji polskiego rolnictwa to zasługa zachodu...
Piowel ... Skąd pan ekspert powziął przekonanie, o istnieniu opinii, ze mordy Ukraińców na Polakach w Małopolsce Wschodniej były spontaniczne?
Reytan ... Czy on naprawde jest tak glupi ?
Czy tylko chce nas oszukac ?


Kristia... Idź pan zrobić kupe
beegp... Ponoć Ustasze szkolili się w Austrii w tym samym obozie co upa uon
soverei... Nacialnik odda Polskę za obrady Knesetu na Wawelu, za pasek za czapkę za słodką babkę za dobre imię swojego brata, tymczasem naród coraz bardziej olewa sikiem prostym 23%VAT fiskalizm paliwowy-akcyzowy, Morawieckiego-Morgana w el-samochodziku, zwroty nagród, żydziana Glińskiego i jego żonę, jej fundację zasilaną przez Glińskiego i fundację Komorowskiej zasilaną przez Glińskiego, a także olewamy drugiego zausznika żydowskiego Gowina ...kokoszącego się na większy urząd w POLIN-Polsce (dodatkowo Gowin to ateista i androgeniczny pederasta ...gotowy na pakt z każdym szalbierstwem).
nacalos... Narod potrzebuje wspolnego jezyka kultury wiary i ... meczennikow. Cierpienie i przelana krew honor za ktory sa gotowi oddac zycie mlodzi chlopcy i dziewczyny pol-dzieci jest nawozem na ktorym wzrasta duma i poczucie jednosci narodu .
nacalos... Bardzo bardzo ciekawa audycja . Dla mnie nowosc bo zrywa z przyjetymi schematami (interpretacjami politycznie korekt w polskich zrodlach ) !
nacalos... Fajnie , dzieki za konferencje . Interesuje mnie problem ruchu oporu polskiego a francuskiego . Jeden z panow mowi ze w RUCHU OPORU FR bylo 8000 . OK , Poprosze o zrodla tej cyfry . Francuzi mowia o wiekszych grupach oporowcow zrzeszonych pod De Gaulle'm 35tys do 230 tys. . Jak szukac w stronie (Ctrl+F) i tam wpisuje 000 Tak znajduje cyfry ..https://www.intellego.fr/soutien-scolaire-3eme/aide-scolaire-histoire/la-resistance-francaise/10272
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA