Pawel Dudzinski - Oprawianie siekiery Hultafors 800 gramów.


Osadzanie nowego i dłuższego trzonka z hikory w głowicy siekiery Hultafors 800 gramów.

Najlepsze komentarze:

war szu... Świetny filmik ale wole jak pan noze i rękojeśći robi pozdrawiam
• Cen... Witaj Zacny Druhu! Ustawowo należy Ci się dobre słowo od Brata Centuriona! Fajnie przy kolacji popatrzeć, jak Dziadek Paweł siłą i godnością osobistą czyni swą prelekcję o tym, co sprawia radość i przyjemność użytkownikom tego znakomitego kanału, he, he, he! Starczy tych "cukierków", bo pomówią jeszcze o czołobitność lub inne włazidupstwo. Niemniej jednak, tak poważnie, to DZIĘKUJĘ Ci Pawle, za niesamowity klimat, jaki wytwarzasz, jako Gospodarz tego kanału. Dziękuję Ci, tak od serca. Wszak Brat Centurion pielęgnuje nie tylko swoje nożyki Mora, ale również wdzięczność wobec tych, którzy coś mi dają lub pozwalają brać. Ty jesteś takim Człowiekiem, toteż szacun i wdzięczność wyrażona w ten sposób, jest czymś stosownym. Pozdrawiam Cię Kochany Dziadku Pawle, Zacny Druhu! ?☺?
Jazz Ba... Dziękuję Dziadku Pawle :) filmik zaj...ty ;) Poprostu konkret widać że miałeś w rękach nie jedną siekierę i nie jedną oprawiłeś i poprawiłeś. Bardzo przydatny a w szczególności z tym rozmiarem ucha, i trik aby powiększyć ucho od góry. Dziękuję i Pozdrawiam
Marcin... Bardzo fajny i pomocny filmik.
Joey Dw... Świetna robota Panie Pawle :)
Pozdrawiam !
Bernard... Klin za słabo dobity, lepiej oprzeć na ziemi.
Marcin ... Bardzo przydatne wskazówki. Niech pan zakupi jakąś lepszą piłę, polecam niedrogą stanley jetcut. Ten dźwięk podczas cięcia był łoookropny. Fajnie pracuje się piłą japońską, lepsza kontrola itd. I znowu stanley robi niedrogie dwustronne (duży i mały ząb)
Andzeli... ale lipa z tym oprawianiem tej siekiery poraszka kupny czonek samemu zrobic czonek to jest sztuka
Bart?om... Powie mi ktoś jakiej długości powinna być siekiera do rąbania dużych kloców drzewa? Nie wiem jakiej średnicy ale takich co ledwo można podnieść. I jaka jest najlepsza siekiera do kupienia w sklepach. Nie od kowala. Pozdrawiam
Darek M... Bardzo dziękuje panie Pawle za cenny materiał


W. Ostr... Ciągle czekam na pokaz działania siekierki. :)
fraanek... Stary pilnik a moze
darius7... Przepraszam co stało się Outriderem Tomaszem ? Nie mogę znaleźć kanału... Przepraszam że zadaję pytanie tutaj.
Reee Be... a tu dla kontrastu proszę zobaczyć jak się oprawia miotłę
https://www.youtube.com/watch?v=3Jb1PD8Pnfc
Zamasko... Witaj
Veter S... Dużo zdrowia życzę Dzidku Pawle. Zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego z Twoich filmów. Pozdrawiam serdecznie wspólnie z synami.
Grzegor... W końcu zabrałem się za moje siekiery, dzięki za inspiracje!
M S... Bardzo ciekawy i pomocny instruktaż
Karol K... JET SYTO
Big MF... Gdyby tak cofnąć czas ,chciałbym zostać dziadka czeladnikiem ?,pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCMXGWVH-DD3CiszoJ6Oi2zg