Ajwen Dietetyka Kliniczna - Czy otyłość jest groźna? | Mateusz Ostręga | Porady dietetyka klinicznego


Otyłość, niby wszyscy wiedzą, że to choroba. Ale czy na pewno zdajesz sobie z konsekwencji? Poznaj je, oglądaj film! Zapisz się na wykład Mateusza: Jak naprawić hormony: http://bit.ly/2ALdJ4f Mateusz Ostręga licencjonowany dietetyk w Ajwen i trener personalny. Wyznaje holistyczne podejście do zdrowia i sylwetki. Temat żywienia uznaje za niezwykle ważny, jednak niewystarczająco skuteczny przy zaniedbaniu kwestii, takich jak odpowiednia higiena snu, kontakt z naturą poprzez uziemianie czy morsowanie. Chcesz dbać o zdrową sylwetkę i samopoczucie? Oglądaj filmy Mateusza! Subskrybuj kanał Ajwen Dietetyka Kliniczna: http://bit.ly/2pNo9Ou

Najlepsze komentarze:

Aga Aga... Dziękuję za cierpliwość. ..udało mi się dodzwonić. ....niestety do końca miesiąca jest nieczynne.
Będę próbować w lipcu.
Pozdrawiam serdecznie
joan xx... Czy podwyzszone OB moze byc z powodu otylosci?
MsQna... mam pytanie, czy możliwe jest to że mam skokowe przyrosty wagi po sytuacjach stresowych, mimo że nie zauważam żeby wtedy zmieniała się moja dieta?
Natalia... I jeszcze propozycja na kolejny film...bo to niestety wielka plaga, mianowicie anoreksja, niedowaga i problemy z tym związanie.
MrWiegu... Jeszcze jedna rzecz, dość powszechna, mianowicie przy rozwiniętym brzuchu z przodu, nienaturalnie wyginany jest kręgosłup co prowadzi do skoliozy, ścierania się wypustek przy kręgach, czasami ucisku na nerwy co może wywoływać bóle w nogach itp. itd. wady postawy i pokrzywione stopy też się pojawiają.
Tiger I... No w UK bycie grubym jest ok właśnie na Polski rynek wkracza Mateusz i też twierdzi że bycie grubym nie jest do końca źle, oczywiście grunt to
,, samoakceptacja " brzmi to jak w bigfarmie najważniejszy jest,, komfort" pacjenta z to solą to pojechałeś nieźle długa droga przed tobą pozdrawiam
Aga Aga... Dzień dobry. ...planuje przejść na dietę ketogeniczna.....wyczytałam że może ona pomóc wyjść z zaburzeń odżywiania. ..
Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Czy jest jakaś możliwość, żeby pomógł mi pan ułożyć taką dietę i czy jest możliwość zapłacenia za nią z zagranicy.
Proszę o pomoc?
Natalia... Hej Mateusz w tym momencie odebrałam wynik leptyny, jestem bardzo szczupła i wychodzę z niedowagi. Wynik to 0,77 ng/ml a obok widzę normę 3,7-11,10. Jak to odczytać. Z góry dziękuję ?
Krzyszt... Lecicie ostatnio z tymi filmami jak z,karabinu. Super?
Magdale... Hej ! Ważne moim zdaniem, że poruszyłes te kwestie. Samo akceptacja to dobra rzecz ale są granice ? Granice związane ze zdrowiem właśnie, pozdrawiam i miłego dnia wszystkim słuchaczom i autorowi filmu życzę ☺
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrJRUuuYFzZH0thFLlNqXbg