Laura Ogrodowczyk - Czy nadajemy się na RODZICÓW...? 08.06.2018


ROZWIŃ OPIS ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Dzień dobry, Dziękujemy za oglądanie! Jesteśmy z Wami codziennie o 7:30 OWIECZKA CUDDLE+KIND https://goo.gl/TdGZcW MEGA ROZDANIE na 100 000 sub https://goo.gl/VPgpqK ______________________________________________________ CZYTAJ KSIĄŻKĘ JUŻ OD 1 ZŁ https://goo.gl/gc7zNd wpłacając dowolną kwotę raz, możesz czytać już do końca... nasza akcja na Facebooku https://www.facebook.com/czytamydlamamy/ ZBUDUJMY RAZEM DOM DLA NIELETNICH MATEK ______________________________________________________ NASZE APARATY Canon G7x Mark II SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Gdzie jeszcze można nas znaleźć? Mój drugi kanał URODOWY:...

Najlepsze komentarze:

Anna Ga... Będzie Pani wspaniała mama, świetne podejście do dzieci! Życzę szczęśliwego rozwiązania!
Justy? ... Wspaniale się patrzy jak Ninka dorasta? jest juz taka duza i cudowna?
Monika... Jak zwykle cudowni ?a zdradzisz skąd jest ta piękna biała kiecka którą masz na sobie ? Szukam od kilku miesięcy czegoś takiego proszę proszę proszę ☺️
Barbara... Ninka przesłodziak
Dagmara... Ludzie dajcie jej żyć!! Nie ma gorszego pytania pod koniec ciazy niz "i co urodziłaś juz" pozatym moze poprostu jest zmęczona i odpoczywa, zbiera siły na rozwiązanie! Nie martwcie się bedzie chciala to nam powie!
Angelik... Oh chyba czas na gratulacje ????
Kamila ... co to za piosenka w tle???
Rose Ma... Halo halo misie ? Czekamy ??
Justyna... Laurko czy już możemy gratulowac? ?? już drugi dzień nie ma vloga. ..
Anna Fi... Dlaczego konto na insta jest usunięte? ?


Patrycj... Nie będzie dzis vloga? :(
Ola Ola... Myślę że już jesteście wspaniałymi rodzicami :) przecież id chwili pojawienia się maluszka w brzuchu dbacie o niego i kochacie.... poród i obecność córeczki przy Was tylko te miłość powiększy.. ;) szczęśliwego rozwiązania :)
bingo30... vlogów brak od 2 dni.. czyzby maleństwo juz na świecie??
jakubov... Laurko Ty i Piotr bedziecie cudownymi rodzicami . ❤
Urszula... Dzieciństwo jest piękne. Jak nie wiele trzeba dzieciom do szczęścia, a do zabawy wystarczą zwykłe kamienie :) Pozdrawiam ????
Justyna... Ninka jest przeslodka i jaka utalentowana!?
Sylwia ... Całuski dla Was i dla Ninki:*
Ruda Ru... Wiem, ze nie bede oryginalna piszac, że zawsze czekam na Twoje filmy? Masz w sobie coś magicznego. Jesteście swietna rodzinka godna nasladowania? emanujecie ciepłem i spokojem. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiazania?
karolin... Uwielbiam Was oglądać. Codziennie czekam na wieczór, zabieram Cię wtedy ze sobą do łazienki :D zamykam drzwi, mam święty spokój i wyczekany przez cały dzień Twoj vlog :D umilasz mi chwilę, dodajesz energii, rozweselasz :) cudnie było by mieć taką kumpele - Ci, którzy znają i, mają Was na codzień, mają naprawdę wielkie szczęście :) będziecie cudnymi Rodzicami, małej aż oczka sie błyszczały z tej radości że spędza z Wami czas :) gorące pozdrowienia ze Śląska :))
Monia S... Będziecie już niebawem wspaniałymi rodzicami <3
Nina urocza!!! :*]
buziaki :*
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKpK8ANHbYKbwEh91OhB-mA