Telewizja Republika - STARCIE CYWILIZACJI odc.220/1 JAK WALCZYĆ Z CYWILIZACYJNYM WALCEM?


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Adam X... Amerykańscy chrześcijanie z dużymi oporami - ale jednak - pogodzili się z tym że czarnoskórzy to też ludzie którzy powinni mieć równe prawa tak samo jak i kobiety. Z osobami homoseksualnymi będzie tak samo tylko potrzeba na to trochę czasu.
aquinas... Dla zainteresowanych , ktorzy chcieliby dowiedziec sie nieco wiecej na ten temat , to polecam wyklady ( ksiazki ) z " najwyzszej polki " jak prof. Piotra Jaroszynskiego , prof. Henryka Kieresia , czy dobrze znanego zananego ks. prof. Tadeusza Guza . Dodam tylko , ze jezeli ktos chociaz pobieznie nie przerobil filozofi i nie zapoznal sie z cywilizacjami , a przede wszystkim nie wie czym jest nasza cywilizacja tzw zachodnia ( lacinska ) , to niewiele bedzie rozumial z otaczajacej go rzeczywistosci .
Fiucik ... Małżeństwo osób tej samej płci, małżeństwo homoseksualne, równość małżeństw (ang. marriage equality) lub małżeństwo jednopłciowe (ang. same-sex marriage) oznacza że onanista może zawrzeć związek małżeński z samym sobą.
Fiucik ... ...do tego by zostać chrześcijaninem z krwi i kości należy zapisać się do Baptystów. Katolicy to li tylko papiści, nie kwalikujacy się na Chrześcijan. Okupujący was Amerykanie z pewnością wam to wytłumaczą.
Why Roman Catholic Papists Are NOT Christians?
Jan 18, 2010 - Originally Posted by Father Mihalick the Papist Polack View Post. I believe in God, the Father almighty, Creator of heaven and earth,and in Jesus Christ, his only Son, our Lord, who was conceived by the Holy Spirit, born of the Virgin Mary,suffered under Pontius Pilate, was crucified, died and was buried;he descended into hell ...
How Dumb ARE The Polacks? - The Landover Baptist Church Forum
Jul 15, 2012
http://www.landoverbaptist.net/showthread.php?t=7490&page=39
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw