Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi - Prywata 51 PL Niedziela wolna od handlu


Pozwoliłem ruszyć temat, który dotyczy w sumie każdego z nas :) Lżejszy, prostszy do zrozumienia :) Sonic Podróżnick - https://www.youtube.com/channel/UCOrvBeCP6cKfXu6ing6KhcQ Opowieści z Telewizji - https://www.youtube.com/channel/UC4ZDb2KG-b0JPyv3odZwIhw Sonic1994PL - Lets Play - https://www.youtube.com/channel/UCWAeMSM-mxrz8Z0qYDOk14Q/ DONATE! https://www.paypal.me/sonic1994pl https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ/sponsor Mój fanpage na FB - https://www.facebook.com/Sonic1994PL-na-Youtube-510625955687305/ E-mail - [email protected] Discord - #0855 Mój Ask - https://ask.fm/SonicWariat1994PL PSN ID - Sonic1994PL Xbox LIVE - Sonic1994PL Nintendo Network - SonicWariatPL 3DS Friend...

Najlepsze komentarze:

Shadow ... Sonic Adventure 2 ma ZAJEBISTE zakończenie,weź nagraj,pls ;)
?DZICHO... Otwarte są prywatne sklepiki które mają koncesię na alkohol i papierosy, a za ladą stoi właściciel lub ktoś spokrewniony z właścicielem !
"Polak nie wielbłąd napić się musi "jak to mówią :)
MAGMAX... Ograniczanie wolnosci (zakaz handlu w niedziele) jest dobrym pomyslem? Jak chcesz to pracuj, jak nie to nie. W czym problem?
Pogadaj... Zanim ogladne to tylko napomne przestalem pracowac i robic zakupy w niedziele mam wiecej czasu dla siebie oraz rodziny:) Jeszcze dodam, ze kiedys to byly tylko dwie soboty pracujac, a niedziele zawsze wolne.
Chain I... Monopol to często jednoosobowa działalność gospodarczą...Więc właściciel może sam sprzedawać ...żadna zagadka...
superso... są plusy i minusy
ikling ... A ukończyłeś SONIC FORCES?
Bielik... Heh, trochę mnie tu nie było
Marcin... Ostatnio było w radiu, że w niedziele jest teraz o wiele czystsze powietrze, bo nie ma takiego tłoku na ulicach, więc to również na plus :)
XPS app... U mojego kumpla z jeleniej góry jest taka luka
Jest taki dom towarowy i tak powninnen być zamykany w niedziele bez handlu ale nie jest Czemu?
Ano bo w tym domu towarowy działa fila Poczty Polskiej. I tak zamykając ten Dom Towarowy by wiązało się z zamknięciem poczty ale ta ma swoje osobne godziny funkcjonowania nie zależne z tymi od tych od Domu Towarowego.


janusz ... U mnie też są sklepy monopolowe otwarte
adam198... W niedziele powinny być zamknięte centra handlowe a nie zwykłe sklepy/markety.
OMATKO... Sklepy monopolowe są otwarte w niedziele, bo mogą je obsługiwać ich właściciele, do czego mają prawo bez względu na okoliczności, bo to już jest ich czas, który na to przeznaczają, a nie pracowników owego właściciela, których właśnie ma odciążyć niedziela wolna od handlu.

Z tego samego powodu mogą być otwarte np. Żabki, Małpki, czy inne małe, prywatne sklepiki, które mają koncesję na alkohol i papierosy, a za ladą stoi właściciel lub ktoś spokrewniony z właścicielem. Są również stacje benzynowe, które muszą w takie okoliczności być otwarte, ale je też pominąłeś.

Ta twoja konspiracyjna narracja jest tak śmiechu warta. Jeszcze ten pomysł z petycją; daj człowieku spokój osobie, która chce pracować i ma do tego prawo i nie wal głupot.
Blue Su... To przypał
Florek ... Można otworzyć sklep w niedziele np monopolowy jeżeli jestes włascicielem sklepu i tylko wtedy może pracować własciciel i ktos z rodzinny
Zadymow... Nie które mniejsze lub prywatne sklepy są otwarte
Emilian... Gdzieś słyszałem że sklepy monopolewe i osiedlowe otwarte są dla tego, żeby takie mogły zarobić. A że tylko właściciele w te dni mogą podjąć się pracy, to jest dobry pomysł.
Sonic 1... Dodasz mnie na Facebooku?
Amnesia... Dobrze gadasz. Monopole powinny być zamknięte w niedzielę i w tygodniu po 20. Jak ktoś potrzebuje to sobie kupi wcześniej.
Micha? ... Jak by to było w mojej poprzedniej robocie barze conieco/kochloffel to bym sie cieszył.Niestety nie ma już w polsce tej firmy.Dorabiam sobie w maku.Tłumy,ruch się zwiekszył,wszyscy mają dosc,nie przychodzą do pracy.Ja na szczescie pracuje na noc ale i tak trzeba zrobić to co nie zdążyli i posprzątać.Ma to troche zmienić się bo za maj do każdej godziny w niedziele wolną dali 3zł.Ale coraz bardziej chce odejsc od maka.Mc donald kiedys był lepszy dla pracowników,po czesci wina to gosci którzy wykupili maki:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ