quaz9 - quaz ogląda E3 2018 2: Xbox/Microsoft


Cyberwszczepy mi się przepalają na myśl o 4K. Fejsy me: http://www.facebook.com/quazTV Drugi odcinek mojego satyrycznego przeglądu konferencji na E3 2018. Muzyka w tle to mój własny utwór. Wspomniany cytat z wywiadu jest wypowiedzią Mateusza Kanika dla IGN: http://www.ign.com/articles/2013/05/01/cyberpunk-2077-putting-the-punk-back-into-cyberpunk Cytowałem wypowiedź w formie przetłumaczonej przez Daniela Kłosińskiego z Eurogamer.pl: https://www.eurogamer.pl/articles/2013-05-01-cyberpunk-2077-z-klimatem-z-filmow-tarantino-duzo-rocknrolla --- Autopromocja: Główny kanał: http://www.youtube.com/quaz9 Patronite: https://patronite.pl/quaz Kanał ze streamami: http://www.youtube.com/quaz9live WWW: http://quaz.org Facebook:...

Najlepsze komentarze:

Jan Now... Essa!
Praise ... 7:27 Nie wiem, czy to żart, czy Quaz to serio powiedział. Nie wiem, kto to jest Chris Avellone.
Master ... Xbox one to syf i nie polecam mocno tej konsoli. Żeby wydać takie coś to wstyd....zawsze bronilem tej konsoli przed fanboyami Sony ale bo 4 latach użytku konsoli Xbox one to muszę z przykrością napisac że xbox one to nie porozumienie i dobrze że dają swoje gry na pc bo nie trzeba cierpieć grając na tej konsoli... Exclusivy są tak na odjeb się zrobione że mi przykro jestem fanem serii gears of war i halo. Zawiodłem się na gears of war i halo 5 totalnie... Gears of war 4 usmiercili już pokazujac gears 5 na targach. Halo 6... Jedyna gra która mnie trzyma na Xboxie może wyjść świetnie zrobiona gra i Trzymam kciuki lecz niech wiedzą że jeśli tym tytułem zawiedzą stracą już większość fanów. Zazdroszczę ludzia Ps4 że dostają świetne kontynuację swoich exów a my na xbox tak jak pisałem dostajemy gry na odwał.... Zobaczymy co wygodzie dalej lecz nie widzę już prostej dla Microsoftu.... I ciężko mi obecnie bronić xboxa, brak mi argumentów żeby powiedzieć coś pozytywnego o niej... Pozdrawiam prawdziwych graczy.
Jan Now... essa
TrollPi... TheLegendOfLiiska xDDDDdDdddD
pan spa... Ja czekam na gears of war 5
djfurio... MIstrzowanie CB2020 ftw! 818181. Nie dało sie tego lepiej pokazać.
Kamil F... Źle wypowiadasz kawai! Nie żadne kałaj tylko ma być KAŁAIII. To I ma być przedłużone aby wyrazić twój zachwyt. Tłumacząc na Polski brzmi to "Uroooooocze; albo słoooooodkie"
japlas3... Zgól ten koper!


Vovin... Zagadką jest dla mnie dlaczego Black Desert jest nadal popularne...
M?ynarz... 4K,4K,4K
szakuu ... Och jak dobrze słyszeć stare tło muzyczne ! To jest to, bez tej muzyczki to już nie to :)
Symplic... A ja się tak zastawiam, skąd ludziom się w ogóle ten Blade Runner wziął. Przecież to nawet obok cyberpunku nie stało. Zupełnie odrębne subgatunki SF.
mario g... Tylko forza i gears of war 5 PS 4 miało słaba konferencje xbox lepszy niż PS 4
Dominuj... CU???/ ?.? Nie ma 4K??? Chyba zachorowali w Microsoft :<
Kyre... BR było przybajmniej jedno, ale to nie był duży tytuł i pojawił się e tym alide show kilkunastu gier
SonicTh... TenCZU!
Darox... battletouds może znowu trudne
BigBomb... a gdzie Spyro?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCC9ZIpLRneyc3gyoCrEj1uw