Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Zagrajmy w Detroit: Become Human PS4 Pro odc. 25 Dylemat moralny

SargeThePlayer »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "SargeThePlayer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oto dwudziesty piąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Detroit: Become Human (lub jak kto woli: Lets Play Detroit: Become Human PL). Tym razem kontynuujemy serię następujących rozdziałów: "Bitwa o Detroit - Kara opuszcza Detroit", "Bitwa o Detroit - Connor w wieży" oraz "Bitwa o Detroit - Demonstracja Markusa". Produkcja została stworzona przez studio Quantic Dream i jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Ja gram na konsoli PlayStation 4...
Komentarze:
Gustaw ... Todd jest bardzo złym człowiekiem. Co od tego nie ma wątliwości. Ale jego historia jest bardzo smutna.
Jola Jo... Dzięki Sarge:) Suuuper odcinek dziękuję że pozwoliłeś Karze dokonać takiego właśnie wyboru chociaż było to ogromnie trudne oglądam dalej pozdrawiam serdecznie :)
kolo go... Smutny tata????
Comsing... W prawdzie rozumiem że temat syna Hanka musiał zostać użyty w tej scenie dla wzmocnienia dramatu, a Hankowi chodziło nie tyle o odpowiedź co emocje jakie mu zaprezentuje (jako że ten drugi stanowczo przesadzał, ale ciężko udawać coś czego się nie zna :P) tak fajnie (dla mnie) by było jakby do tej sceny doszła zabrana moneta XD Hank daje ją fałszywce, ten nie wie o co chodzi no to kulka w łeb, moneta toczy się pod nogi Connora ten ją podnosi patrzy na Hanka i zaczyna nią "obracać'' jak to on. Można by to było odbierać jak coś w stylu że jego system od początku już miał coś sobie z defekta, a nie miał tego w pamięci bo było to bardziej mimowolne :D Naciągane i przesadne ale... oj, chodzi mi po głowie XD
Yur gam... ja tylko powiem najlepsza armia ever XD
Margare... Walka Connora z samym sobą ♥
assassi... Spoko odcinek!
V3ctor8... Może mi ktoś wyjaśnić, co do jasnej cholery robił Hank w magazynie Cyberlife? No i w jaki sposób się tam znalazł?
Bia?y W... Fajny odcinek
Jakub W... I gdzie tu logika u tego (jak świetnie go nazwał Hank) kutasiarza z FBI. W areszcie na pewno będą dziennikarze i dlatego nikt z nich nie zginie.
Stachu ... O mój boże ale ty spamisz tymi filmami! Super!
Kocis98... Dziękujemy Sarge!
komo 9... smutne
Hajsior... Dzisiaj już kilka filmów było XD
Jurek S... Ciekawy odcinek Sarge
Dariusz... Coś pięknego taka seria ?
Arcturu... Kurde. Jestem pod wrażeniem. No nieźle. Skoro opinia publiczna zaczyna być po stronie Markusa to robi się coraz ciekawiej. A Todd? Nie wierzę w to. Po prostu rozwaliło mi mózg. Myślałem, że już po nas, a on? Jednak dobro zostało w nim jeszcze, chociaż w ruinach. Ale cześć i chwała mu za to, że chociaż próbował sobie udowodnić, że jest dobrym ojcem. Ale prochy i wóda... ech, znam zbyt wiele przypadków małżeństw zniszczonych przez te rzeczy.

Ja od początku wiedziałem, że Hank będzie po właściwej stronie. Od początku to czułem. No to teraz będzie jeszcze ciekawiej. Ciekawe czy pojawią się też ludzcy sprzymierzeńcy oprócz Hanka. Zaczynam podejrzewać że rA9 to nie człowiek czy android. To raczej kod, będący rodzajem bomby zegarowej, jaka ma uczynić z androidów wolne, empatyczne istoty rozumne. Ale skoro tak to... kto go stworzył? W końcowym odcinku powinniśmy poznać prawdę. Kurcze, akcja się rozkręca. Ciekawe co na to Kamski. I co prezydent Warren. Zaraz idę do następnego odcinka. Wszystkie mają lajki!
sarna55... Kurczę, ale się wystraszyłam jak zobaczyłam Todda, ale na szczęście zostawił Karę i Alice w spokoju.
Marcelo... Like.
Shepard... Ekscytujący odcinek. Czasem nie rozumiem jak można strzelać do bezbronnych osób, nieważne czy androidów czy ludzi, moim zdaniem tak postępują tylko osoby, które albo nie zadają żadnych pytań, albo nie mają sumienia, albo są terrorystami. Connor sobie z łatwością poradził z tamtymi strażnikami, bo jest on prototypem, prawie najnowszym modelem jaki został pokazany w tej grze. To, że pokazał się inny Connor nie było dla mnie zbyt wielkim zaskoczeniem, bo wiadomo było, że model Connora nie jest unikalny, sama Amanda tak mówiła i można też zobaczyć że Connor może wrócić po każdym razie gdy zostanie zniszczony. Gdy zobaczyłem w tamtym miejscu Todda to nieźle się zdziwiłem i obawiałem się, że to może mieć negatywne konsekwencje przy ucieczce z Detroit. Jeśli chcesz, żeby Luther przeżył to musisz zabrać te bilety i ich nie oddawać, jeśli je oddasz to Luther ginie podczas podróży przez alternatywną drogę do Kanady. Takie wybory jak z 12:53 w grach są zawsze trudne, ale się z tobą zgodzę że ludziom nic nie grozi ze strony androidów, a to co widać chociażby w magazynie z 18:18 to jest tylko to co ludzie i władza chcą żeby myśleć, a takie postępowanie ze strony dziennikarzy mi się nie podoba, gdyż powinni być oni obiektywni. Jedyne co dobrego można powiedzieć o tym agencie FBI to to, że nie rozkazał strzelać albo sam nie strzelił do Markusa. Tak samo jak ty podejrzewam, że blefował i tylko chciał to jak najszybciej zakończyć, niezależnie od tego co będzie musiał zrobić. Dobrze widzieć jaką przemianę przeszedł Hank od czasu, gdy pierwszy raz się go spotkało, moim zdaniem Connor zastąpił mu syna, co akurat bardzo mi się spodobało. Pozdrawiam i powodzenia zarówno w przechodzeniu tej gry, jak i innych które aktualnie przechodzisz. ;)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA

X