Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Tajemnice Mundialu 3 Stefan Majewski MŚ 1982

Przeglad Sportowy »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Przeglad Sportowy "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Daj suba i zaznacz dzwonek: https://www.youtube.com/user/przegladsportowy?sub_confirmation=1
Michał #Pol, Przemysław #Rudzki, Stefan #Szczepłek i Stefan #Majewski ujawniają nieznane fakty z Mistrzostw Świata 1982. Co by było, gdyby w półfinale przeciwko Włochom mógł zagrać zawieszony za kartki Zbigniew #Boniek? Jak wyglądały przygotowania reprezentacji Polski podczas stanu wojennego? Czy piłkarze byli śledzeni przez służby...
Komentarze:
VeB... Nooo, czekałem od rana, bardzo ciekawa seria. Jako młoda osoba mogę wiele się nauczyć oraz napawa optymizmem przed tym mundialem :)
Piotr K... Absolutnie się nie zgadzam, że Włosi to był przypadkowy mistrz świata. Mieli wtedy świetnych zawodników, którzy w najważniejszym momencie osiągnęli szczyt formy. Mecz z Brazylią to było cud.
larwa85... Kamerun odpadł przez błąd sędziego w meczu z Włochami.
larwa85... Bardzo optymistycznie Boniek mówi o 2 meczach:
1.Na początku fakt przeważaliśmy z Kamerunem, ale potem to oni przeważali i mieli więcej od nas sytuacji, ten remis był bardzo szczęśliwy.
2.Włosi od nas byli lepsi i zasłużenie wygrali.
larwa85... Szarmach nie strzelał w każdym meczu z Włochami bramek, w eliminacjach do Euro 1976 w żadnym z 2 meczów nie strzelił bramki, a jedna dała by nam awans do półfinału.
emerjot... Wtedy nie było emaili, faxów też !!! Najwyżej mogli wysłać telex zwany również dalekopisem. Kolejna sprawa w meczu Włochy - Kamerun to Włosi strzelili pierwszego gola, Kamerun wyrównał minutkę później. Szczepłek coś pitoli o tym, ze Włosi pierwszy dobry mecz zagrali dopiero w finale. Mecz II fazy grupowej Brazylia - Włochy był w ich wykonaniu rewelacyjny. Mniej masła !!!
Mr Vand... Teraz takich inteligentnych i sympatycznych piłkarzy jak Stefan Majewski w kadrze nie uświadczysz.Zjazd po równi pochyłej intelekualnej wśród polskich piłkarzy trwa.
Gabriel... piechniczek wzial na mistrzostwa beztalencia takie jak palasz, ciolek czy dolny a zostawil w kraju np mundka okonskiego. terleckiego tez nie mial jaj powolac. boniek tylko dlatego zostal przesuniety do ataku bo iwan doznal kontuzji z kamerunem. o absencji szarmacha w meczu polfinalowym z wlochami nawet nie warto wspominac. to trzecie miejsce to pilkarze wywalczyli pomimo tego ze mieli pajaca na lawce trenerskiej za co nalezy im sie wielki szacunek.
MLBets... Pan Majewski ma taki ton głosu, że miałem wrażenie, że odpowiadają o jakiejś tragedii na Haysell albo innym złym zdarzeniu, a nie o medalu mistrzostw świata :D
SIB086... majewski chyba nacpany albo zawsze taki ?
o szczeplku szkoda gadac ostro na koksie
Sparrow... piechniczek to bucerę odstawiał, w 82 jechał na starym szyldzie, a swoje dziadostwo pokazał w 86 roku
TheDuku... Red. Rudzki, uwielbiam Pana, ale koszulki polo nigdy się nie zakłada pod marynarkę! :D
davidts... Dobre z tym mailem :D A najlepsze, ze wcale sie nie zorientowalem dopoki Przemek sam sie nie poprawil.
Mate Us... Ciekawe czy Stefan znal sie z Bonkiem za dzieciaka. Sa z tego samego miasta I ten sam rocznik
SrakeTV... Od 1970 do 2006 Włochy co 12lat grały zawsze w finale A co 24lata je wygrywaly, przypadek? :) Ostatnio chyba Szwedzi zepsuli projekt u podstaw bo wypada rok w którym Włosi mieli być w finale który przegrają:)
Micha? ... Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Bartosz... Moim zdaniem internet jest lepszy niż tv bo reklam nie ma
RAFAL K... ? ? Super
Robert ... No tak jak program brzmi o nazwie" Tajemnice Mundialu" to troche odkryliśmy prawdy. Swietny materiał do zapamiętania panowie.
Mateusz... poczytajcie "To Ja Szamo". Sporo napisał o Majewskim...

warto
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w

X