Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Mundial 2018: Zobacz, jak wyglada baza Polaków w Soczi!

Fakty RMF FM »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Fakty RMF FM "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Podczas mundialu w Rosji bazą noclegową Polaków będzie Soczi, a sąsiadami biało-czerwonych - Brazylijczycy. Soczi to miasto położone w Kraju Krasnodarskim, niedaleko granicy z Gruzją. Od strony północno-wschodniej otoczone jest przez góry Kaukaz. Aglomeracja rozpościera się nad brzegiem Morza Czarnego na długości 147 km. To drugie pod względem długości miasto na świecie.
Komentarze:
Joe Bla... Dla mnie mogą spać na wojskowych pryczach,byle by dobrze grali, nie jadą tam na wypoczynek tylko do roboty,a jak widać jest odwrotnie. Przeglądają się w telebimach czy przedziałek bądź grzywka się nie zwichrowała, zniewieściałe zachowanie. Nie ważne że przegrywamy ważne że kasa się zgadza.
Bathin4... VHS
Dominik... ciekawe ze w rosji wogule nie widac "Chemtrails", niebo jest wszedzie czyste
Dawka L... Może ktoś chciałby jeszcze wytypować wyniki spotkań w fazie grupowej na mundialu? Jeśli tak to zapraszam: https://typer.footballteam.pl/
Przy okazji można zgarnąć fajne nagrody, w tym piłkę Telstar MS 2018
CALI CA... God Bless Poland ??
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA

X