PopkillerTV - Popkiller Młode Wilki 6 2018 Roundtable 3: Nowa fala


Popkiller Młode Wilki 6 (2018) Roundtable #3: Nowa fala Zeamsone, Frosti Rege, Kamil Pivot, White 2115, Fejz, Jan-rapowanie, Bartocut12, Michał Tomasik, Pater, Zero, Siles i Tymek rozmawiają o wrażeniach z całego weekendu, w trakcie którego powstawały materiały do akcji Młodych Wilków. http://www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki Roundtable. Czyli element, który w ubiegłym roku przyjęliście z entuzjazmem i sporym zainteresowaniem. Tym razem jak cała edycja osadzony w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Ostatnia trzecia część to rozmowa o o nowej fali w rapie; o młodych przejmujących scenę; o plusach i minusach nowych brzmień a także o tym, co jest dla nich najważniejsze w...

Najlepsze komentarze:

Popkill... Preorder dostępny jest pod adresem https://preorder.popkiller.pl Na początek odpalamy wyjątkowy limitowany preorder z tajemniczym bonusem-niespodzianką (ilość ściśle ograniczona) - polecamy więc się spieszyć ;)
Wszystkie szczegóły akcji: http://www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki
Wszystkie materiały video Młode Wilki 6: https://www.youtube.com/playlist?list=PLc6RDCEFsiVmMF2y8iAxCsYF71Jv_BcmM
Jak chcesz być na bieżąco z akcją Młode Wilki 6 to subskrybuj nasz kanał i obserwuj social-media @popkillerpl - na grupie FB i na Instagramie pojawiać będzie się sporo exclusive'ów ;)
Dyb3k... Dlaczego usuneliscie moj komentarz ktory mial 600 lajkow XD frosti pajac boi sie prawdy
Vares... 13:57 forsti daj dojść innym do głosu XDDD
Vares... wow frosti zna słowo vibe XD
Magdale... White przypomina mi Reto z 5 edycji
DXXMED... kurwa frosti to kurwa kurwa kibol kurwa legia kurwa mam kurwa orzeszek kurwa w kurwa kształcie kurwa l jak mi kurwa spuchnie kurwa i kurwa BLANCIOR KURWA MARIHUANSKO KURWA KURWA XD KURWA DRE KURWA PYSKA KURWAAA
d.angel... 5:45 przyjrzyjcie się twarzy Silesa, kisne xD
franek ... Frosti na rekord kurwa
Beka ZL... Frosti powinien mieć ksywe Anusiak
AnsarPr... piełdole


LiSowSk... Może zamiast stawać "murem za Bonusem" możemy zrobić ruch "postawmy Frostiego za murem" co?
Kuba Ma... White2115 dobrze gada
Wiktor ... Jebią że jak ktoś nie umie śpiewać to niech pisze wiersze,to po ch*j dają autotuna
HojakPl... Frosty największy tępak w całej ekipie. Nie mogę słuchać jego prymitywnych kurwa wypowiedzi kurwa.
sQeer... Ten frosti to Kurwa zamiast przecinków używa
Ste Fan... 00:43 konwersacja przestała mieć sens kiedy odeswał się prorok frostmen
sylwia ... 0:49 naprawdę


(Patrzcie na tablicę)
Hog Rid... Młody Santez
tirurir... A ten siedzi z blantem w łapie
Aurelia... Nie rozumiem masowego hejtu na Frostiego. Prawda,że ma ubogie słownictwo i natłok myśli które nie do końca potrafi wyrazić ale serio ludzie.. W zeszłorocznej edycji takim kozłem ofiarnym był Bedi także przez większość obrażany,a "skończył" jako jeden z najlepszych. Gdyby nie White ta rozmowa wgl by się nie kleiła,cały czas mówi aż ma się momentami dość ale fakt że on tutaj robi spoko atmosferę. Szkoda że mówili tylko niektórzy,takie stałe 3/4 osoby. Fajnie że Pivot się odezwał. Każdy wchodził sobie w słowo i jako całokształt słabo to w tym roku wyszło a szkoda bo jest to ciekawy element. Może na następną edycję pomyślicie np o takie rozmowy tylko że w mniejszymi gronie.
Pozdro
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgBQo_UE01dOFVAqq6a3CUQ