Rock Play - Vlog LIVE Omówienie E3 2018 1


LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock ^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl ^^ Sprzęt Rocka - https://jarock.pl/sprzet-rocka ^^ Forum - http://forum.jarock.pl/ ^^ Facebook: ^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k ^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl ^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts

Najlepsze komentarze:

FriSky ... Odnoszę wrażenie, że ludzi zaczęło już męczyć to "Online" w grach. Oczywiście to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się, że sieciówki trochę kastrują gry pod wieloma względami. Ja lubię 'rozkładać' gry na czynniki pierwsze. Lubię skupiać się na detalach typu pęknięcia w ścianach czy ruch trawy. Przy grach online nie zawsze mam taką możliwość bo najczęściej biegam, skaczę i staram się nie zginąć. Nie mówię teraz, że single to ok a multi/online złe i nie dobre, ale jak patrzę na ostatnie (przyszłe)premiery (np. Fallout76) to martwi mnie to w jakim kierunku to idzie :(
Miko?aj... Tak dodam dla ciekawostki ,że kinowy zwiastun do division 2 zrobili polacy
Outline... Więcej tego
NoName6... Rock-u szczepisz dziecko chcesz żeby miało autyzm !!!!!! ??? :)
Luksus ... DMC bedzie grane
Hubert ... Massive Atack ,,
Draw PL... Rock przy Metrze miałeś na myśli chyba zespół Massive Attack (a nie Mass Effect)... swoją drogą mój ulubiony kawałek to Teardrop ;)
DreamBo... Kiedy druga część?
Nathani... jak zwykle sony najlepsza konferencja
El Pier... Rock już nie wie w co grał, tyle tego byłe ;d


Dawid J... Wolę 20 razy obejrzeć gameplay z The Last Of Us II, niż to zestawienie.
Karol S... Sony dało dupy... Aha. Ghost of Tshushima, TLOU2, Death Stranding, Spider-Man zjada wszystko co pokazała konkurencja. Dlaczego mieli cokolwiek zapowiiadac? To są ich ostatnie hity, po których zadebiutuje ps5.
PowerOf... Utwór z Anthem to Muse - Uprising, a nie Knights of Cedonia ;) tak gdyby ktoś szukał
11kimcz... 22:26 jakie klamstwo grales w 1 i 2 a w 3 to nie pamietam
Matwori... Konferencji Microsoft była najlepsza
Mateusz... Sony jest najlepsze
Zul Jin... Dmc5 czekam
PL4Y3R_... Prawdę mówiąc konferencja Microsoftu była najlepsza
GarixM... Massive Attack nie mass effect Rocku kochany :D 21:25
CocoAus... Rock w GTA V problemem jest nie mechanik a wy bo zanim się zbierzecie to robicie milion dwieście rzeczy typu zabijanie się wzajemne strzelanie z policją itp itd więc nie zwalaj na grę ;D Wildlandsów żeście w ogóle nie ograli więc o czym ty się wypowiadasz? Szkoda że Ori jest tylko na xboxa i win 10 Z całych targów interesuje mnie najbardziej chyba Ghost który mega przypomina Wiedźmina potem Cyberpunk ( choć tu nie wiadomo czego się spodziewać mega zaczyna mnie irytować polityka Redów w stosunkó do graczy... dziennikarze dostali gameplay a my jakieś dwa ochłapy na tyle lat ) The Division The Last of Us mam sporo wątpliwości co do nowego AC jak dla mnie to kopia Origina który pod koniec mega mnie wymęczył.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjgeJEsJgMcSYiq9W-9zowg