PrzeGryw - DETROIT 10 REWOLUCJA! WarGra


https://www.facebook.com/PrzeGrywww - FANPAGE! SPRAWDŹ POPRZEDNI ODCINEK NA KANALE PRZEGRYW :D https://youtu.be/4lnIzV0zabg

Najlepsze komentarze:

Sebasti... ej ale ten Markus to chuj taki,Carl go dobrze traktował i on mu to podsunął
jlaly #... No kurwa największa zła decyzja ever
mikolaj... ty zly czlowieku policjanuw mogles osczendzic tesz majom rodziny
dominik... Kurwa. Ja pierdole. Niedośc że wszystko rozjebałes to masz jeszcze pretensje do androidów że to zrobiły. Noż kurwa.
lemeq... ale rzeź!
lemeq... taka dobra gierka inFamous: Second Son
A. Gnia... 38:50 Też tak sądzę, głupio to wyjaśnili. Ta scena miałaby sens, gdyby to porucznik wydał ten rozkaz - choć z drugiej strony gość wyraźnie zasygnalizował, że pomoże im w misji, jeżeli ten strzeli, a jeżeli nie, to nie. Więc można by posunąć się do wniosku, że gdyby Connorowi zależało bezwzględnie na misji, strzeliłby. Tak czy inaczej chwilę przedtem porucznik powiedział coś w stylu "dobra, Connor idziemy nic tu po nas", z czego wynika, że definitywnie nie było jego celem wydanie mu takiego rozkazu.
mariusz... o jebane w dupę jego mać roboty rozpierdalają Detroit.
Polski ... 28:26 pomyłka w wyrazie zjednoczonych xD
wave... Poprzednio " spierdolilismy w grze" teraz "czuję że nie spierdoliłem czegoś" no tak jak coś źle zrobi to nasza wina, a jak dobrze to już sukces jednostki ;)


Leo565 ... Ja pierdole kazdy gra jak chce, jak wam sie nie podobaja decyzje to zagrajcie samemu. Latwo jest podejmowac decyzje jak juz znacie skutki huh? A sam cel istnienia Connora czyli lapanie defektow ew. zbieranie informacji na ich temat jest grubo ponad rozkazmia od Hanka, przynajmniej wydaje mi sie ze tak to dziala.
Bartosz... Maciek dąży do innego zakończenia w porównaniu do reszty ytberów #JedenJedyny
Kacper ... Jak już masz tyle złych decyzji podejmować to chociaż częściej filmy z tego wrzucaj.
Batting... Masz błędne odczucia XD
grynio ... kiedy nowy odcinek detroit?
Morgomi... Jednego nikt Ci nie odmówi.... masz talent... Do podejmowania złych decyzji :D Najlepszy z najgorszych... Nawet ta decyzja której nie spierdoliłeś, sam się jej wyrzekałeś w trakcie dialogu bo nie o to Ci chodziło ;P Twoja chęć niszczenia świata i międzyludzkich relacji jest wprost niesamowita.
Overlor... kiedy dark souls?
Mr. Pat... Wejdź w menu !!!
Mamroti... No, to były ciekawe decyzje. Czekam na ciąg dalszy :)
Ludi91 ... co innego rozjebać sklep a co innego zabić ludzi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4OQqlX41fzRBh97tfb6Diw