Telewizja Republika - GEOPOLITYCZNY TYGIEL ODC.55 POLSKA JEST ZAINTERESOWANA INDIAMI


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Shiashi... Dziwnie wiąże te krawaty. Chyba w złym miejscu.
Beza Ma... krawat
Artur M... Dowiedzialem sie, mnie wiecej tyle,ze to jest bazar. Z blaszanymi budkami juz nie beda handlowac, "Glowne Hurtownie".
Zaczac by tez w koncu trzeba, chyba.
penetru... Targaj kota tylko do tego się nadajesz stary, sprzedajny durniu.
Dariusz... Panie doktorze czy to prawda że pastor Chojecki ma świetne kontakty z Kazachstanem poprzez poznanego w Us i a niejakiego Borata?? Jak sze masz !
Rafa? X... Ale tu ruskich trolli;) bardzo bolą ich komentarze dra Targalskiego. Oj wyją ;))
Instytu... PRZESTAŃ PROMOWAĆ HINDUSÓW. WYPIERDALAĆ WSZYSCY KOLOROWI
pferdau... o boszzzz znów te Indie... wuja mnie obchodzą Indie.
Wies?aw... Wielki szacun dla Pana Doktora ! Mówiąc o Indiach nie sposób pominąć kwestii fakirskiej. Oto czego się dowiedziałem ( o takim jednym magiku) od ,,Migotki 213''. Do fakira na basenie podchodzi ratownik i mówi - nie wolno sikać do basenu ! Ale wszyscy to robią - broni się fakir. Ratownik wkurzony : - być może , ale nie z trampoliny !!
Ja Kobi... PIERDOLENIE !! ..I STEK BREDNI!!....jakie "państwo" ????....jacy "politycy"???....jakie "partie"!!!

w Polsce rządziła ŻYDOWSKO - soviecka AGENTURA !!....I RZĄDZI DO DZIŚ !!!!..........

KIEDY to PZPR oddał władzę???...i KOMU????

dlaczego "generalicja"..ma się świetnie do dziś u każdego tzw "prezydenta"???............"zdrowy rozum"????.........tak WAM !!!! stwarza się pozory "państwa" ..."wolności"..."sądów"..."sprawiedliwości" .....NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO "PAŃSTWA" na świecie gdzie panuje "epidemia samobójców"...""posłowie " od ćwierć wieku "przesiadają się " z tzw "partii" to "partIi"...afer i grabieży trudno się doliczyć !!! Czy naprawdę jesteście .....AŻ TAKIMI IDIOTAMI ??....."dziennikarze " jak tutaj tylko mają WAS UTRZYMAĆ W TEJ FIKCJII !!!..............pis , po ,,,psl...to kontynuacja grabieży PZPRU !!!...tylko pod różnymi nazwami !!!!.........to dla WAS !!! stworzono ten teatr ....!!!!!


Sirius ... Polska może być zainteresowana Indiami o ile towarzysze amerykańscy pozwolą. Dobry vlog
Krzyszt... Wszyscy pływają w różne strony a Polska obija się o skały .Już nie Turcja ale taki Pakistan potrafi kupować samoloty w usa i chinach budując swój myśliwiec .(taki przykład).
Flam ho... Pisowski matol
Henryk ... ODBYŁ SIĘ KONGRES RUCHU NARODOWEGO. PROSZE O RELACJĘ. STANCIE PO STRONIE POLAKÓW. PORA OKREŚLIĆ SIĘ PO KTÓREJ STRONIE JESTEŚCIE.
Remo Le... Niech mi ktoś wytłumaczy jak to się stało że Pakistan ma broń nuklearną.
Jaszczu... Panie Jerzy, jak Pan oceni niedawne przystąpienie Indii (i Pakistanu) do Szanghajskiej Organizacji Współpracy? Jak członkostwo w SCO wpłynie na politykę Indii - wewnętrzną i zagraniczną? I jak obecność Indii wpłynie na organizację, którą do niedawna de facto stanowiła oś Rosja-Chiny?
Eryk Za... Chodziło o amerykański trylion czyli polski bilion bo jak chodzi o trylion dolarów to nie ma tyle pieniędzy na całym świecie licząc nawet nieściągalne długi na papierze.
Jarek M... Kds
MAX HIS... Dziekuje
Norbert... Marian Kowalski ma Racje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw