ForumWiedzy.pl - Spryskiwacze mgłowe z Insigni do Astry G i F Opel Zafira Vectra Insignia montaż


Spryskiwacze mgłowe to większa skuteczność zmywania brudu z szyby w krótszym czasie. Po montażu może wydawać się, że źle są ustawione, bo w pewnym zakresie pryskają na dach, ale w czasie jazdy, gdy pęd powietrza działa, to wszystko jest idealnie. Można w każdej chwili całą dyszę delikatnie obrócić w prawo lub lewo, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam kupować oryginalne spryskiwacze, by wszystko pasowało idealnie. Ja kupiłem w sklepie DIXI-CAR przez Internet. Posiadasz spryskiwacze mgłowe?

Najlepsze komentarze:

ForumWi... Spryskiwacze sprawdzone przy 140km/h 100% rewelacja, zero problemów z pryskaniem całej szyby
Stasiu... Dysze spryskiwaczy z takim samym numerem części kupiłem z Ali za 8 zł. Działają jak należy.
Przemek... Duzo zabawy z wymianą w Vectrze C (wersja podgrzewane dysze) ?
Denis I... Can you post the link so we can order some too like this
Rossi_8... W tym samochodzie zrobiłeś już chyba wszystko co się dało :) to może w końcu zmiana auta ;) Polecam Insignię skoro lubisz Ople, chętnie zobaczę co można ciekawego zrobić przy moim autku :) Pozdrawiam!
Palaczo... 20 minut film dwa spryskiwacze. Nakrętki na szybie, jakąś kawa na akumulatorze, wpadające do komory części. Whatsup może się od ciebie uczyc.
Saju eN... Straszne farmazony pieprzysz przedluzasz robote i material
reevmei... Montaż i demontaż młotkiem, ja pierdole
Kiper A... @ForumWiedzy.pl Siema mam pytanie odnośnie tych spryskiwaczy mgiełkowych ;) jak się one spisują przy np. 120km/h i jak dają sobię rade np. z owadami i czy polecasz wymianę normalnych na te mgiełkowe , bo że są bardziej oszczędne to wiem .
Konrad ... Combo/Corsa C też pasują. Jedynie co w Combo musiałem trochę z góry materiału spiłować i wyżej ustawić


Adam K... Do opel Zafira A też to pasuje ?
Zimer... Czy te dysze spryskiwaczy z insygni można zamontować w Opolu vectrze b?
szakal7... Zamieniki i do insigni nie pasuje :/
Do regulacji tych dysz jest specjalny kluczyk, dlubiac szpilka/srubokretem mozna je uszkodzic...
WidmoCi... Super działają
nanab25... Tylko że to są prymitywne dysze bez kompensacji prędkości, na korbkę ustawiane. Albo będą na postoju pryskać na dach i samochód za nami, albo przy 100km/h nic nie zdąży dolecieć do szyby. Już lepiej dorzucić tego tysiaka czy dwa na takie z kompensacją kąta od prędkości i nie bawić się w kręcenie korbką co 10minut.
Miko?aj... Do Astry H też będzie pasować?
MatiQ... Wszystkie śrubki i części na silniku bądź w okolicach zostawiasz nie do pomyślenia następnym razem zainwestuj w jakiś pojemnik by ci żadna nie wpadła w elementy silnika poza tym bardzo dobry film dobrze pokazane
DaVi0PL... Dobre. Muszę o tym pomyśleć.
Szymoni... Witam też to zamontowałem ale mam problem z ustawieniem . Czym najlepiej ustawić dysze ? Na postoju opryskuje za nisko , a w czasie jazdy mało widać ...
Mateusz... Sam mam astre i Twoje filmiki bardzo pomagają, również jestem z Bytomia :) pozdrawiam. A co do astry to super autko mimo wieku. Mam silnik 1.7 td isuzu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvzc6D369XQ5aba5q4npWwQ