asmeredakcja - Socjalizm realny został rozmontowany przy pomocy dwóch zdań! Stanisław Michalkiewicz 16.06.2018


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Socjalizm realny został rozmontowany przy pomocy dwóch zdań! - Stanisław Michalkiewicz, wystąpienie podczas konferencji "Przywróćmy wolność gospodarczą! 30-lecie »Ustawy Wilczka«", zorganizowanej przez posła Jacka Wilka w Warszawie 16.06.2018 r. https://www.facebook.com/TVASME https://twitter.com/pawlak_asme https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml...

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych połuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz do jedynego niekomercyjnego (jedynego bez spamu!) profilu redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/-Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
adminmt... Pan Gary Stanly Becker też był żydem.
Ryszard... 30 kwietnia 2014 Mieczysław Wilczek popełnił samobójstwo poprzez wyskoczenie z okna wysokiego piętra budynku. Ciało zostało znalezione przed jednym z bloków na warszawskiej Saskiej Kępie. Prokuratura odstąpiła od wykonania sekcji zwłok. Pochowany na miejscowym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.
Jan K... o czym oni pierniczą, jakie rozmontowanie socjalizmu ustawą Wilczka? Czy szkoły, szpitale sprywatyzowano? Albo czy polikwidowano urzędy i etaty? Nic a nic. Albo czy rząd nie ingerował w pieniądz? A hiperinflacja to wolny rynek zapoczątkowany ustawą Wilczka? Jak w ogóle można mówić o wolnym rynku w sytuacji tak kosmicznej i stałej interwencji państwa w postaci drukowania gór forsy? Wg mnie wtedy państwo jeszcze bardziej szaleńczo kontrolowało gospodarkę, ale że panował bajzel, to ludzie zaczęli po swojemu dorabiać się po kątach jakimiś drobnymi handelkami - i stąd mit tamtych czasów powielany do dnia dzisiejszego
Piotr B... Panie Stanisławie, dużo zdrowia życzę, jak dobrze, że wrócił Pan do spotkań.
dhamste... Coś wspaniałego!
Karol S... łapka w górę Panie Stanisławie! Szacunek!
Moto Tr... Pamiętam efekt ustawy Wilczka. Nagle kraj gospodarczo oszalał, kto żyw otwierał własną działalność i na dodatek mu nieźle szło. Potem stopniowo to wygaszano przykręcając tzw. śrubę podatkową. Ustawa o VAT też nieźle ludziom dopiekła. Na pohybel socjalistycznym sqrvysynom! A przecież to takie proste żeby gospodarka mogła ruszyć z kopyta i wtedy nikt nas nie zatrzyma. Patrzcie co się dzieje w Rumunii, pamiętacie Rumię z lat osiemdziesiątych? Ja pamiętam, a teraz zaczynają nas przeskakakiwać.
openwor... Wilczek popełnił samobójstwo....
Nerexis... W 2004 roku był dołączenie do Wspólnoty Europejskiej, a nie do Unii Europejskiej.


Marcin ... szkoda, że Polska była wolna tylko w okresie przejściowym między komuną a komuną
Lord Be... Te mamy chyba nie powinny być mamami skoro nie wiedzą, że dziecko jak najdłużej powinno przyjmować pokarm matki; a te macochy - byle je odstawić i to jeszcze jakimś dziadowskim, chemicznym żarciem z lidla czy biedronki. Matki, puknijcie się we łby!
Leszek ... "Powtórka z rozrywki " w wykonaniu Pana Stanisława, niestety.
Admard ... A ten pucuś ,co mu się wpierdzielał?
Cat Bal... Świetna analiza historii ustawy Wilczka Panie Stanisławie. Przy tej okazji należy wspomnieć o firmie nomenklaturowej z lat 80-tych Inter Fragrances - produkującej środki aromatyczne, zapachowe i kosmetyczne. Pamiętam jak: 1. puszczono plotkę m.in w prasie , że płyn Ludwik jest szkodliwy dla zdrowia. 2. Sztucznie wprowadzono do szkół wszawicę w 1988 r. - bo firma ta produkowała płyny do mycia naczyń i szampony przeciw wszawicy. 3/ jak ludzie zaopatrywali się w aromaty do bimbru (wódka była na kartki) w sklepie firmy róg Pięknej i Mokotowskiej w W-wie.
Teraz od kilku lat mamy w Polsce inwazję KLESZCZY, bo trzeba sprzedać bardzo drogie środki dla psów przeciw kleszczom.
To tylko moja teoria SPISKOWA......
Check M... Świetnie widzieć Pana Stanisława w takiej formie, ale moim zdaniem powinien już bardziej się oszczędzać i prowadzić prelekcje na siedząco.
Bart?om... Dziękuję za świetny materiał z nieodzowną humorystyczną nutką? Pozdrawiam;
Miso Py... Dobry materiał polecam ?
uberiba... Dużo zdrowia życzę panu Michalkiewiczowi i do następnego fejletonu, pozdrawiam wszystkich
Piotr Z... Fajnie że pan Stanisław już na wyjeździe dużo zdrowia :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w