Przeglad Sportowy - Tajemnice Mundialu 6 Michał Żewłakow MŚ 2006


Daj suba i zaznacz dzwonek: https://www.youtube.com/user/przegladsportowy?sub_confirmation=1 Michał #Pol, Przemysław #Rudzki, Stefan #Szczepłek i Michał #Żewłakow ujawniają nieznane fakty z Mistrzostw Świata 2006. Co by było, gdyby Paweł #Janas powołał do reprezentacji takich piłkarzy jak Tomasz #Frankowski i Jerzy #Dudek? Dlaczego na konferencji po przegranym meczu pojawił się kucharz? Jakie błędy zostały popełnione podczas przygotowań do turnieju? Zapraszamy na program „Tajemnice Mundialu”!

Najlepsze komentarze:

Pablo P... Po świetnym dniu mundialowym świetnie pooglądać ?
Jaka Ja... A nikt nie wpadł na pomysł,że być może ktoś przytulił niezłą kase, żeby tych dobrych piłkarzy nie brać ??? Przecież to chyba jeszcze były złote czasy korupcji w futbolu?
Jan Kow... akurat to że iwan nie pojechał to dobrze. Typowy przecinak bez umiejętności. Na ten mundial by się przydał bo byłby jedyny który chciałby walczyć
larwa85... To fakt Żewłakow za Beenhakkera jako jedyny wychodził.
larwa85... potem Bosacki zagrał tylko w 7 meczach
larwa85... Dla mnie jednak ten temat kucharza, to był mocno rozdmuchany, aż za mocno. A pytania dziennikarzy na tej konferencji niektóre też były absurdalne.
larwa85... 1.Czemu nic nie ma na temat 1938 roku?? 2.Czemu nie zrobicie nic o eliminacjach, choćby 1970, bardzo ciekawe to byłoby. 3.Czemu w gdybaniu nic nie było o golu Kryszałowicza z Portugalią??
Best Be... rzasa to cwaniak
Best Be... engel i janas to komuniści
starosz... Z perspektywy czasu śmiem twierdzić ,że tamta reprezentacja mimo wszystko miała większe jaja.z niemcami dali prawdziwą bitwe.


Pawel S... Nigdy Stefan nie dostanie mojej koszulki
Pawel S... Gdzie janas? pytacie chlopaka
Joker H... Dudek nie grał.Frankowski nie grał.Czy w reprezentacji mają grać ludzie za nazwisko czyli grupa kolesi czy najlepsi ? Decyduje selekcjoner.Kłos czy Rząsa mundialu w Korei i Japonii też nam nie uratowali.Piłkarze mają grać a nie martwić się czy będą mieli na turnieju ulubionego kolege do gry w karty.
Robert ... oj powtórka z pseudo rozrywki.
emem666... Ilość bzdur lejących się z ekranu przekracza ludzkie pojęcie. Jakie ma znaczenie "afera" z kucharzem? Chyba tylko dla dziennikarskich wymoczków jak ta dwójka z PS. Po śmierci Hurkowskiego, Atlasa i Zarzecznego pozostały tylko miernoty pokroju Pola.
Gabriel... nie wiedzialem ze szczeplek byl na mundialu w 38. niezle sie trzyma jak na takiego seniora
Przemek... Właśnie wczoraj widziałem jak procentuje doświadczenie. Nie uczymy się na swoich ani cudzych błędach.
Maniek ... Może to dobry pomysł, może nie. Zarzućcie temat, żeby Pan Stefan zrobił wystawę ze swoimi koszulkami :) Byłoby co oglądać, a pod każdą koszulką opis, krótka historia :).
vasqez ... edwart klajnist to byl taki specialista ze wymyslil zeby grac dulga pilka zpominieciem 2 lini i widzielismy jak to sie skonczylo w powietrzu nie istnielismy a jako trener w zaglebiu lublin calkowicie sie skompromitowla jako trener
Marcin... Mundiale na razie się kończą, ale Wy nie kończcie tego cyklu. Rozmawiajcie o czymkolwiek, bo świetnie się Was słucha :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w