Grzegorz Kramer - Chciałbym opuścić swoje ciało...


#BógJESTdobry TEKSTY: https://www.paulus.org.pl/czytania?data=2018-6-17

Najlepsze komentarze:

Boles?a... Doskonale rozumiem, na czym polega problem. Z drugiej strony, czy nie wystarczyłaby seria operacji plastycznych i papierowa torba?
Anna Ko... Jaki to skarb, blizni!! Malgosiu, takie krotkie slowo, wypowiedziane z radosnego serca(tak je przyjelam) ma moc. Gdzies tam jest Ktos ,Komu chce sie dac chocby minute dla mnie... i to jest chrzescijanstwo.
Malgosiu Ty tez bedziesz we mnie, moze przez chwile, ale zaistniejesz. W porannej czy innej modlitwie i we wdziecznosci mej.
A ja glowe do gory ciagne. Latwo nie jest ale z Panem damy rade.
Adam... Tęsknię
Mon ika... "Może jutro nie bedzie poniedziałku, ale by były jaja" :D Ojcze jesteś mega ??
Anna Or... Dzięki. Ja myślałam,że to choroba psychiczna. A to tęsknota za Nim.
Anna An... Bardzo mnie to poruszyło.. , a Ojciec tak pięknie ujął to co mi siedzi w środku. Dziękuję.. również za niespodziewane rozśmieszenie na końcu.. Byłam taka uwznioślona rozważaniem, a tu hahaha o głupich youtubach :)... rozdarcie ;)
Maria S... I co mam powiedzieć? A no nic, bo Ojciec dokładnie ujął to, co dzieje się w moim sercu, mojej duszy. Jak kiedyś rozmawiałam z grupą znajomych, którzy też starają się każdego dnia żyć coraz bliżej Boga, mają tak samo, tęsknią za Niebem i chcą żyć tu...
Yvonne ... Dziękuję ojcze Grzegorzu, powiedziałaś to, co gra w mojej duszy juz od jakiegoś czasu. Myslałam że ze mną jest coś nie tak, że zamiast umierać ze strachu przed Bogiem - tęsknię za Nim. Że nie mogę się już doczekać spotkania z Nim. Że myśl o śmierci nie przeraża mnie, że chciałabym być już Tam, po drugiej stronie. Fajnie, że ktoś jeszcze ma podobnie.
Ula Kow... Dobrego !Wszystkiego!?
Vital... Bóg zapłać. Myślałem też o tym. Stwierdziłem, że cierpliwie poczekam, a za ten czas może siebie naprawię. ?


Anna Ko... No to dzisiaj Ojciec powiedzial.... nie,to PAN przemowil!! I az chce sie zyc i tu i TAM.
Wow!!! Tych slow trzeba mi bylo
uslyszec, bo byly w mojej duszy,
ale wygluszone.
Niech Pan prowadzi. I mow Ojcze, mow do nas,nie zaprzestawaj.
Mowiszcz serca do serca....rzadkosc to dzisiaj.
I gdyby Ktos z czytajacych mogl otulic mnie modlitwa to Bog zaplac. Ide teraz przez ciemna doline trzymajac Stasia wnuka mocno za reke, odrzuconego przez rodzicow. A ja babcia, ktora chcialaby juz wyjsc ze swego ciala, a tu robota taka.
Wybaczcie te smialosc, ale przeciez "jedni drugich brzemiona nosci..". Poniescie, choc uncje....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCoXduHXpSIejmn0blFcbiPA