AutoCentrum.pl - Citroen C4 Cactus 1.2 PureTech 131 KM, 2018 test AutoCentrum.pl 392


Citroen C4 Cactus po faceliftingu zmienił nie tylko wygląd, ale i... segment. Jak do tego doszło? Zapraszamy na film. Spis treści: 0:43 - nadwozie 3:15 - wnętrze 7:19 - test Dwumetrowca 8:12 - bagażnik 10:07 - silnik 11:30 - wrażenia z jazdy 17:28 - ceny Zobacz także: - Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/citroen-c4-cactus-1-2-puretech-131-km-mt-przyspieszenie-0-100-km-h/ - Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/citroen-c4-cactus-1-2-puretech-131-km-mt-pomiar-zuzycia-paliwa/ - Wszystko o modelu Citroen C4 Cactus: https://www.autocentrum.pl/citroen/c4-cactus/ Chcesz wiedzieć więcej? - Nasz kanał (subskrypcja):...

Najlepsze komentarze:

Marek C... ladny chyba sobie kupię ale 3 latka będzie rozsądną cenę ?
Marek C... ladny chyba sobie kupię ale 3 latka będzie rozsądną cenę ?
Patryk ... Świetna recenzja, miło i profesjonalnie! :)
Dariusz... Będzie test nowego dustera?
Dawid K... Kiedy cls?
Maciej ... Zmiany są, ale nadal jest to dziwne auto.
Kamil A... Oglądam, czekam i czekam żeby coś usłyszeć o tej 6-biegowej skrzyni biegów... wszak Cactus w benzynie pierwszy raz ma 6 biegów i... nic :( jak tak skrzynia zestrojona, czy lewarek nie haczy przy szybkim przełączaniu, itp... No i się nie dowiedziałem:(
Robert ... Great review !
Dawid O... Czy mi się wydaje, czy stara, zwyczajna Xsara była kompaktem, który oferował znacznie więcej miejsca niż C4 Cactus? Mam 185cm wzrostu i w Xsarze spokojnie mogę usiąść z tyłu i nie dotykam kolanami do fotela, nawet, gdy przedni fotel jest ustawiony na osobę o takim samym wzroście. Do sufitu także mi daleko. Trochę to niedorzeczne :) Xsara ma bagażnik 408L, a jako auto jest dość małe z zewnątrz. Po kiego grzyba robić takie nadmuchane samochody, skoro nie są one praktyczne? :)


Adrian ... Fajnie by było żeby Citroen zostawił te panele co miała poprzednia generacja Cactusa
Pi?ta A... W nowych autach montowane są poduszki powietrzne. Wnętrza aut dla bezpieczeństwa wykańczano miękkimi materiałami.
greg fo... jaki prześwit ma ten samochod ?
Jakub M... Kto szarpie za plastiki? To nie ma sensu
Byście robili testy po 100tys KM. Wtedy VW czy Citroen i inne produkty już nie będą takie ekstra.
Dla wielu osób liczy się porostu trwalosc
Lukasz ... Kiedy test nowego Rextona?
Tomasz ... Za te pieniądze można już kupić Megane więc chyba tak super nie jest skalkulowany. Podłokietnik jest za bardzo cofnięty, jak ja bym usiadł (fotel do przodu) to bym go nawet nie dotknął, zwykła atrapa na odczep się. Poprzedni cactus robił większe łał.
Maciej ... Czy autem z silnikiem 3-cylindrowym, nawet z turbo/hiper doładowaniem, da się ciągnąć przyczepę kempingową? Jeśli tak, to jak długo?
New M... Cactus stracił swój charakter taki byle jaki teraz
Art Ra... Podczas jazdy miejskiej, jeżdżąc do 3 tysięcy obrotów, wyszło 8,3 litra/100
Rafa? B... Bez tych air bumpów lepiej
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqz6xDe6wjhlbDdkTt4C6eg