Book Reviews by Anita - Genialna parodia Zmierzchu i inne cuda | PODSUMOWANIE KWIETNIA I MAJA


Ostatni filmik przed bookshelf tour :) Jeżeli Ci się spodobał, zostaw RECENZJE KSIĄŻEK O KTÓRYCH WSPOMINAM: 1. Czas Żelaza/Hate/Gdy ogień gaśnie: https://youtu.be/CL1lekyNmnA 2. Wieża świtu: https://youtu.be/a6IUB86aTFQ 3. Pierwszy róg: https://youtu.be/SRoAx83iKf8 4. Nieodgadniony: https://youtu.be/cFbpFhHJWiY 5. Aru Shah: https://youtu.be/at5qqW1ZTaQ 6. Moje serce w dwóch światach: https://youtu.be/i57WBMQ13Jw 7. Sprzedawca marzeń: https://youtu.be/7wk0jPM8mg0 8. Wyklucie: https://youtu.be/eb_6fex-8Yk _____________________ Muzyka: Jou Beats https://joeybeats.bandcamp.com Music from Soundcloud Music provided by RFM: https://youtu.be/WOjOD6Q7Scc _______________ Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1l0SnVs...

Najlepsze komentarze:

Adrian ... Ciekawy jest gdzie mozna pracowac po skonczeniu archeologii.
Dominik... Czy moje serce w dwóch światach można przeczytać nie znając dwóch poprzednich części czy to jest kontynuacja?
Adam Pr... Gdy ogień gaśnie - mój faworyt - sekty zawsze są interesujące :)
Alicja ... Czytałam "Gdy ogień gaśnie". Mam podobne odczucia, nie spodziewałam takiej historii. Bardzo prawdziwa i czasami wręcz przerażająca.
Bart?om... Gdy ogień gaśnie jest Mega:D
Karolin... Przeczytałam "Gdy ogień gaśnie" i zgadzam się w 100%! Świetna książka:)
PACHN?C... Dla osób w jakim wieku "nieodgadniony"? Żeby nie przynudzał ? z góry dzięki ❤️
Super filmik
Martix... A kiedy wstawisz ten bookshelf tour????
Atelie... Idealne książki! Ja czytałam w kwietniu i maju dwie skończyłam je w maju - "Nocarz" Magdalena Kozak, "Nowe Oblicze Greya". Teraz na czerwiec czytam "Renegat" Magdalena Kozak i "Ukrytą Łowczynie" Danielle L. Jensen ?
Anna Ko... PERCY JACKSON - SERIAN NA NETFLIX'IE
Anita, co do Persiaka to słyszałaś coś może, że na Netflixie ma powstać serial? Wiedział ktoś o tym?
Mam nadzieję, iż to prawdziwe informacje. Przeczytałam, że każdy sezon będzie odwzorowaniem dwóch części, a każdy odc - 1 lub 2 rozdziałów. Ma być ok 10-13 odc w sezonie. Obsada nie jest do końca znana, ale w rolę Percy'ego wcieli się... Asa Butterfield. Tak, ten, który grał Jacoba w Osobliwym domie Pani Peregrine. Troszkę się zawiodłam. No ale cóż, jak to powtarzasz, mówi się trudno i żyje dalej.
Teraz już chyba same dobre wiadomości. Wujek Rick będzie tworzył scenariusz, mają być bardzo dobrze odwzorowane postacie, nawet z takimi niuansami jak blizna Kasztelana itp. Fabuła w przeciwieństwie do filmu będzie się trzymać książki, dodane zostaną tylko drobne zwroty akcji, żeby dostarczyć widzom trochę napięcia.
Jeśli Netflix serio wykupił prawa autorskie do Persiaka to będzie super! Chciałabym zobaczyć ten serial. Jeśli będziecie mieli jakieś informacje odnośnie tej produkcji, piszcie w komentarzach.
Odsyłam Was do źródeł:
https://www.change.org/p/abc-netflix-rick-riordan-create-a-percy-jackson-tv-series-called-percy-jackson-and-the-olympians

https://poltronanerd.com.br/series/netflix-confirma-serie-de-percy-jackson-com-asa-butterfield-no-papel-principal-49635
Edit: Boję się jak dobiorą resztę obsady, skoro Asa będzie grał Perseusza. Nic nie mam do tego aktora, ale nie pasuje mi w roli Petera Johansona. A poza tym chyba Rick zatwierdził oficjalne... Obrazki tak jakby(zapomniałam nazwy xD) to może i aktorzy będą średnio dobrani. No cóż, zobaczymy. O ile to nie fejk.
Mam nadzieję że to nie fejk...


Aguviol... Blask Corredo - całkiem fajna seria fantastyczno- romantyczna ( jeśli to tak można nazwać ?) Poza tym super okładki jak zwykle ?
Aguviol... Kupiłam sobie właśnie Hate ale na razie leży na stercie ?
Aleksan... To jest mój ulubiony kanał z recenzjami książek ❤ inni zanudzają A kipisz energią ! Pozdrawiam!!
KoralIn... Nie wiem dlaczego ale przez ten film wpisałam w google "jak uprawiać seks z mumią" i wyskoczyło mi to : https://innemedium.pl/wiadomosc/straznik-muzeum-w-usa-gwalcil-mumie-liczaca-ponad-25-tys-lat
NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CaronLO... Dobrze, że przypomniałaś o Wykluciu, bo miałam dopisać sobie do listy do przeczytania i zapomniałam :D
Dorian_... Do tej pory nienawidziłem Chaola. Teraz go w końcu polubiłem
Jagoda ... Hej, wiecie czy w Polsce zostanie wydana "Krew Świętego" Sebastiena De Castell?
Monika ... W każdej wolnej chwili czytam i przez to prawie wcale nie wychodzę z domu? Rodzice mówią "wyjdź trochę na dwór, na świeże powietrze, a nie w tym domu tylko czytasz". No to wzięłam książkę i poszłam na podwórko na leżak?
A książkę z mumią właśnie zamówiłam dzięki Tobie❤
Weronik... Czas żelaza pokochałam , dziękuję za polecenie ❤️
?yj ksi... ja schęcią przygarnę książki do oddania
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTE2zfrfEP0MtV--qZYV4Eg