MrBobru - Podstawy handlu Moonlighter 03


☛ PECCATORUM - https://projectpeccatorum.blogspot.com/☛☛ ☛ FANPAGE - https://www.facebook.com/MrBobru ☛☛ ☛ FANPAGE NERI - https://www.facebook.com/NerineMikaela/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM - https://www.instagram.com/bobru_bombu/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM NERI - https://www.instagram.com/namaenonaii/ ☛ ☛ KONTAKT YT DO NERI -goo.gl/bhSSdN ☛☛ ☛ BLOG - http://apokalipsa-bombu.blogspot.com/ ☛☛ ☛ PARTNERSTWO DOŁĄCZ -http://tinyurl.com/puwp98h ☛☛ ☛ GRUPA STEAM - Bobrownicy ☛☛ ☛TWITCH.TV - http://pl.twitch.tv/mrbobru ☛☛ DODATKOWE TAGI: Moonlighter PL Moonlighter Moonlighter Gameplay Moonlighter Zagrajmy Moonlighter Lets Play PL Moonlighter Recenzja Moonlighter Premiera Moonlighter po polsku Zagrajmy w Moonlighter

Najlepsze komentarze:

Rono Ga... Jak to możliwe, że siedzisz 7 lat na youtubie, a tak mało osób cie ogląda? Smutne :<
Nagral... Fajnie jakbyś pokazał wszystkie rodzaje broni ;)
PerunPe... stracił 300 zarobił 3 tysie widze że coraz lepiej ci idzie. Ulepsz łuk bo wydaje się op
Sebasti... A przypadkiem popularność nie zależy od tego czy klienci byli zadowoleni z zakupu przedmiotu? Tzn. jeśli cena była za wysoka popularność spada, jeśli była za niska popularność rośnie. Taki wniosek wychodzi z Twojego dziennika. W takim wypadku chyba najpierw opłaca się sprzedawać za tanio żeby ludzie chętniej przychodzili kupować, a potem w cenie "zwykłej". Musisz też zauważyć, że jak niszczysz klątwy czasem możesz zestackować przedmioty, których wcześniej nie mogłeś że względu na klątwę. Jak na razie mogłeś tak zrobić chyba 2 razy i nie zrobiłeś tego ani razu. 5 potek masz przy postaci, jak otworzysz plecak to w lewym dolnym rogu prawej kartki. 5 to maks i są to takie podręczne potki, które możesz pić w trakcie walki.
Jesus... Oh, no tak, te jeziorka. Nic Ci nie zabierają, mogą uzdrowić cię o jakąś konkretną liczbę hp po czym sie wyczerpują (im trudniejszy loch tym więcej leczy).

Co do tych slime'ów, które cię łapią - wierć się to wypuszczą cię chyba nieco szybciej.

Im masz większy sklep tym będzie więcej złodziei (na samym początku chyba ich nie ma), są oni oznaczeni gdy wchodzą do sklepu i musisz ich pilnować, bo złapać ich możesz dopiero gdy wezmą coś ze stoiska.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6lOmjbgVBvhn0CJ877uYfg