Faja - Resident Evil VII 2 Ucięła mi dłoń...


▪ Zostań Patronem: https://patronite.pl/faja ▪ Discord: https://discord.gg/t8BuTHj ▪ STREAM: https://gaming.youtube.com/c/Faja/live ▪ Funpage - FajaBB: https://www.facebook.com/fajaBB ▪ Fajowi Czołgiści: https://www.facebook.com/groups/393841507482664/ ▪ mail: [email protected] ▪ Zagraj w Armored Warfare: http://go.aw.my.com/AW_FajaBB ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships http://tracking.linktogame.com/SH2oX ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Tanks :) http://tracking.linktogame.com/SHrd ▪ Załóż konto i graj z Fają w Metina :) http://tracking.linktogame.com/SHrj ▪ Załóż konto i graj z Fają w War Thunder :) http://tracking.linktogame.com/SHrh ▪ WIN forum: http://whoisnext.pl/forum/ Aby reflink WoT...

Najlepsze komentarze:

_Jutka ... 9:46 masz obciętą ręke i piłe hmmm może pobaw sie w Ash kontra martwe zło :P
Maciej ... Wydaje mi sie, że mogles podniesc swoja rękę
Norbert... "Nie wkurwiajcie mnie, mam siekierę!" Faja, Twoje komentarze miażdżą xD Przeszedłem tą grę ale chętnie popodglądam jak Ci pójdzie ;)
Rin Suz... Prawie jak atak ćmy xD
cezary ... hahaha strachliwy jesteś :-)
Predato... A moze to nie Mia kurde , już sam nie wiem nagle się zmieniała a potem z powrotem.

05:54 Dziwnym trafem wróciła i ucięła rękę piłą motorową. Skąd mam wiedzieć nie grałem w tą grę nigdy. Skoro tak jest to tak musi być.

09:30 Drugi raz ją pokonałeś z pistoletem. Pojebane że tyle strzałów w głowę i dalej se chodzi. Powinno być że tylko jedna kulka najwyżej dwie i po sprawie. Ciekawe potem skąd się wział z dupy koleś nagle obezwładnił cię.

10:51 OO naprawili rękę i mówią nie umieraj. Uczta była wspaniała haha ja pierdole :D. Co na tym stole jest to w glowie się nie mieści. Popaprańcy jacyś.
?ukasz ... Trochę za krótki odcinek
HeMiK... Faja, gdzie jest ta promocja na RE7?
Piotr K... Dobrze, ze jaja nie straciłeś bo Faja już by nie miał dwóch jaj :p
theAdri... Tak, tak tak ! 2 Odcinek :D


kacper ... super czekałem na ten odcinek
PopielG... Siema siema!
Szymon ... pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g