MAGISTER NINJA Zabierz mnie prod. CrackHouse

MyMusic Group »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "MyMusic Group"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Magister Ninja „Zabierz mnie”


Magister Ninja powraca z kolejnym projektem. „Zabierz mnie” to pełen energii utwór mówiący o tym, że marzenia nigdy nie umierają, chociaż zdarza się, że rozterki dnia codziennego i upływający czas potrafią je na chwilę zablokować. Najlepszą receptą jest wyrwać się z objęć tych, którzy przysypują Twoje pasje oraz marzenia piachem i dać się zabrać tam, „gdzie wieje wiatr”. Nigdy nie jest za późno, by stanąć do walki o swoje życie.

„Zabierz mnie” to kolaboracja z duetem producenckim CrackHouse, który wprowadza ekipę MN w nowe rejony. Połączenie dotychczasowego stylu rap-rockowego kapeli z nowoczesnymi brzmieniami serwowanymi przez CrackHouse owocuje energetyczną petardą, która ma za zadanie postawić na nogi wszystkich powątpiewających we własne siły. Mocny, nośny refren, zwrotki oparte na życiowych doświadczeniach walki ze zwątpieniem w swoje największe marzenie, rockowe riffy i nowoczesna elektronika – Magister Ninja zaprasza na wspólną podróż muzycznym ekspresem.

Zespół Magister Ninja powstał w 2008 roku i z założenia miał być tworem innym niż większość projektów powstających na polskim rynku fonograficznym. Muzyka MN to połączenie śpiewanych i rapowanych wokali, rockowych riffów czy też elektronicznych syntezatorów . Inspiracje muzyczne Magistra ocierały się o gatunki takie jak rock, hip-hop, drum’n’bass, pop, reggae czy dubstep.
Ekipa MN ma na koncie cztery płyty długogrające: „Praca Magisterska”, „Raport Kryzysowy”, „Zombie Ex” oraz „Kwadrat”. Na krążkach pojawili się liczni goście, wśród których znaleźli się m.in.: Zeus, Wuwunio czy Buczer PTP. Ważnym elementem w rozwoju zespołu były koncerty, których ekipa MN zagrała w całym kraju ponad 200. Dzięki swej multi-gatunkowości i otwartości umieli odnaleźć się podczas występów przed gwiazdami, takimi jak Apollo 440, Kamil Bednarek, Ten Typ Mes, Peja, Happysad, T.Love, Enej czy Bracia Figo Fagot oraz wielu innych.
Swoje różnorodne muzyczne inspiracje członkowie MN uznają za przykład swoistego wytrychu do serc słuchaczy – wielu fanów muzyki, niezależnie od preferencji, ma szansę odnaleźć coś dla siebie w tym muzycznym koktajlu.


Subskrybuj kanał MyMusic Group - http://bit.ly/mymusicyt
Polub nasz fanpage na FB - http://bit.ly/mymusicfb
Obserwuj nas na Instagramie - @mymusicrecords

Komentarze:

Milan_ ... Pas mal
Kowal... Dobre!
Przemek... Kibicuje od czasów pierwszej płyty i rap one shot. Nadal umiecie mnie zaskoczyć. Mam nadzieję, że więcej osób was pozna. Pozdrawiam.
CrackHo... Cartel!!! :)
ByleCoZ... Magister Ninja idzie po swoje! ???
UnderDo... Jest moc! :D
?ukasz ... Ogień!!!
WallPur... WHOA! I to się nazywa progress, to już nie ten sam Magister co kiedyś. CISNĄĆ DALEJ PANOWIE I PANI !! Kibicuje!
Soul Re... Sztos no i Madzix
Ometry9... Niezle niezle, byle tak dalej i moze z wiekszym kopem :D - dodajcie do tej gitary jeszcze basiste ktory ogarnia bo podczas solowki troche za plytko bylo :D
Sound F... petarda!
Konkube... Super nuta!! Sztos
SZuszEl... Patrząc obiektywnie, to juz nie jest rap
Amelia ... Ogień!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHeo8472OnB2poQyPvcBx9g