Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

MAGISTER NINJA Zabierz mnie prod. CrackHouse

MyMusic Group »
Magister Ninja „Zabierz mnie”


Magister Ninja powraca z kolejnym projektem. „Zabierz mnie” to pełen energii utwór mówiący o tym, że marzenia nigdy nie umierają, chociaż zdarza się, że rozterki dnia codziennego i upływający czas potrafią je na chwilę zablokować. Najlepszą receptą jest wyrwać się z objęć tych, którzy przysypują Twoje pasje oraz marzenia piachem i dać się zabrać tam, „gdzie wieje wiatr”. Nigdy nie jest za...
Komentarze:
Milan_ ... Pas mal
Kowal... Dobre!
Przemek... Kibicuje od czasów pierwszej płyty i rap one shot. Nadal umiecie mnie zaskoczyć. Mam nadzieję, że więcej osób was pozna. Pozdrawiam.
CrackHo... Cartel!!! :)
ByleCoZ... Magister Ninja idzie po swoje! ???
UnderDo... Jest moc! :D
?ukasz ... Ogień!!!
WallPur... WHOA! I to się nazywa progress, to już nie ten sam Magister co kiedyś. CISNĄĆ DALEJ PANOWIE I PANI !! Kibicuje!
Soul Re... Sztos no i Madzix
Ometry9... Niezle niezle, byle tak dalej i moze z wiekszym kopem :D - dodajcie do tej gitary jeszcze basiste ktory ogarnia bo podczas solowki troche za plytko bylo :D
Sound F... petarda!
Konkube... Super nuta!! Sztos
SZuszEl... Patrząc obiektywnie, to juz nie jest rap
Amelia ... Ogień!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHeo8472OnB2poQyPvcBx9g