Jacek Międlar - DOBRA ZMIANA czyli chu, dua i kamieni kupa. Dla PiS u jestem wrogiem | J. Międlar


Przedsprzedaż MOJEJ KSIĄŻKI już trwa. Wejdźcie na http://sklep-wprawo.pl Mój tekst na ten temat: http://wprawo.pl/2018/06/26/tylko-u-nas-atak-na-polske-i-manipulacja-slow-marcina-roli-w-bbc-stoi-za-tym-maja-rostowska-corka-bylego-ministra-finansow/ - Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie - BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep - Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar - Portal: http://wPrawo.pl - Blog: http://jacekmiedlar.pl - Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Najlepsze komentarze:

Zdzisla... paranoja.gadasz Panie Jacek na zydow a wielbisz zydowskiego Jezusa.
DAB boy... Jacku jestesmy z Toba !!!! Nie damy sie tym lewaka i syjonista !!! Bog ,Honor i Ojczyzna !!!
Mirek M... Jacek Miedlar jest wspanialym patriota i takich trzeba w polskim RZadzie! Nadzieja w Polsce jest 11 Listopada i ONR. Nie ma juz zadnych patriotow posrod starszego powojennego pokolenia! Wiekszosc, to kapusie, zdrajcy, rozbiorcy na srebrnikach i niemieckich markach-euro!!!  Wszystkie rzady powojenne zdradzaly i parcelowaly Polske wlacznie z Duda i tym rzadem. Duda to niestety tylko kundel na zydowskim powrozie, ktory nawet nie potrafi odszczeknac!!!  Nadzieja jest pani premier Szydlo (mysle) i mlodzi Polacy, lecz musza byc sprawdzeni do "siodmego" pokolenia! Pan Macierewicz powinien wrocic na swoje stanowisko i budowac armie, bo bez armii Polska jest slaba, zas obecny Minister nie robi nic aby Polska byla silna i bezpieczna, zapewne wytyczne od "prezydenta  " Dudusia!!!  Tak, wszyscy nasi wrogowie chca Polske slaba i podleglom!!!
A A... SEKTY ŻYDOWSKO MASOŃSKIE JAK : CHABAT LUBAWICZ, B'NAI B'RIT ORAZ INNE STOLCE SZATANA TO SKŁAD UMIŁOWANYCH PRZYWÓDCÓW POLSKI !
Lotny L... ale ze co ? Że za czasów POPSL było lepiej ? No bez jaj.
Gregor ... Kaczynski ma raka czustki i tak za nie długo zdechnie..
Mike... RN
Daniel ... B R A W O
many198... socjalisci i dobra zmiana...
Ryszard... Prawda jest taka


Ela bat... Gorzkie słowa.... ale takie muszą być, bo prawdziwe bez lukierku. Zostaje tylko RN ! Wszyscy inni WON !
Bogus?a... Szmaty faszystowskie nigdy do władzy nie dojdziecie, ludzie się nie dadzą nabrać bękartom Hitlera !
yary bo... 100 % prawdy Jacku !!! Szacunek dla Ciebie. Okazało się, że dobra zmiana to gówno posypane cukrem pudrem
Agata G... Pis stracil rowniez i moj glos :) juz wczesniej nie podobalo mi sie sprowadzanie tu Ukraincow a teraz jeszcze to wycofanie ustawy o IPN - to ja sie pytam- gdzie jest ta Polska niepodlegla???? Biedni my Polacy jestesmy, bo nie mozemy sie wyrwac z rak oszustow, a ciezko jest zaufac komus nowemu kto nie byl w polityce i nie wiadamo czy nas sprzzeda czy nie. Naciski są i bedą zawsze na Polskę, która chce byc niepodlegla . Pytanie- jaka partia poradzi sobie z tymi naciskami i nie sprzeda Polski? Ciezko bedzie...
Marcin ... Jeśli ktokolwiek używa słowa na "ch", jest dla mnie zerem. Jeżeli quasi-ksiądz używa wulgaryzmów, przestaje dla mnie istnieć, nawet jeśli miałby to być tylko cytat.
figofag... Hahaha, genialny rebus ?
peggy b... Gadanie gadanie gadanie... i tak PiS wygra kolejne wybory. NIESTETY
Letni W... Skurw**y Youtube blokuje kolejny film jako kontrowersyjny! W mordę ich. #Acta 2
Drago J... Jacek, świetna grafika ch,d,ikamieni. druknij jako pocztówkę i dodawaj jako zakładkę do swojej książki (ja juz zamówiłem :) lub jako osobna kartka do kupienia.
Bo Ma... To oczywiście jest dobra zmiana - ale dla siebie i wybranych ...
Kiedy mówiłem że nie warto ich popierać - że to samo zło i nienawiść - to ludzie traktowali mnie jak zdrajcę Polski !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg