NRGeek - Pudło Pełne Barachła 22 czerwiec 2018 Inboxing 22


sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Oto czerwcowe Pudło Pełne Barachła w swoim stoickim majestacie. Endżoj Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania moich innych filmów. Ponadto znajdziecie mnie na facebooku gdzie będzie trochę więcej nowych informacji, także śmiało możecie "lajkować" albo i nie :) Wybór należy do Was Napisz do mnie: [email protected] Patronite.pl: https://patronite.pl/nrgeek Fejsbuczek: http://www.facebook.com/NRGeek Instagram: https://www.instagram.com/nrgeek00/ Twitter: https://twitter.com/NRGeek00 Discord: https://discord.gg/sh9xA9y Sklep Janka: sklep.bananowyjanek.pl Płyta Kamikaze -...

Najlepsze komentarze:

Nolan... I nie zapominajmy o Sławku, który chciał pozostać anonimowy. Sławek nie potrzebuje rozgłosu, Sławek nie widzi potrzeby przypisywania sobie jakichś zasług. Imię Sławka nie musi padać w tym filmie, bo i po co? W dobie ekshibicjonizmu na mediach społecznościowych Sławek wybiera anonimowość. Postawa Sławka jest godna naśladowania.
Andrej ... Kiedy powiedziałeś że zabrakło ci crapów to prawie stanęło mi serce
Butcher... 7:45 nie zgodzę sie mam Xbox 360 jasper 2009 od 2013 roku z 2 reki w idealnym stanie mało używany i dziś czasami jak juz na casuala od lat jakim jestem i tacka działa idealnie . Mi po 2 latach od 2013 z dnia na dzień padło HDMI wyjście tak grałem zgasiłem po 3miesiącach odpaliłem i tyle ,ale ratuje mnie HDMI po Component HD AV kablu do dziś z tą wadą chodzi . A od poł roku jestem właścicielem PS3 Slim z generacji poprzedniej licząc .
Chujek ... To ten co go na arnh.eu niechcieli?
Blaze R... 3:46 Jestem pod wrażeniem. Widzę że nie tylko ja jestem maniakiem zrzucania oryginalnych gier (o ile je posiadam) i grania w nich używając cracków lub emulatorów (w przypadku starszych konsol Playstation) xD. Jako że dzisiaj mamy Steama (dystrybucja cyfrowa) to cały ten proces dzisiaj nie ma już racji bytu (a szkoda). Niemniej jednak testowanie zrzutów gier na konsole Playstation jest wciąż fascynujące (dlatego w tym celu zakupiłem nagrywarkę Blu-Ray której używam także do konwertowania oryginalnych filmów na płytach Blu-Ray).
xrayPL... Kobita siła wyższa???, oj ty pantoflarzu ;) ;P ;P ;)
Ale zaspoilerowałeś Crapa ;(
Sławek chce być anonimowy, bo oddaje nie swoje fanty ;P:P:P:P
NRGeeku powiększ PPB, to nie będzie problemu ;)
Luxra... Xbox zrobił bym ze stołu.
Mieczys... W Ćernobylu nje bylõ stràrznikuf galaktykji oras Tränsformeruf
Seboss ... Jak się tacka w x360 się nie chce wysuwać to wystarczy, żebyś zostawiał płytę w napędzie i problem zniknie. Tak przynajmniej było z moim egzemplarzem.
PsM aka... Ja bym miała crapa. Tylko jak wysłać płytę?


Dziki D... serwus panie łysolu ;)
Jakub J... obwódka 0.5 mm a obwódka 0.5 cm
znajdź różnice.
KungFuK... A dla kogo to pudelko?
A.K.Kan... A kto w domu jest facetem :):):)???
Krokiet... ja problemu z xboxem nie miałem
Krokiet... o co chodzi z tymi pudłami jak je dostać "?
Good Ti... no nieeee, żeby tylko ten bicz soker nie był Legendarnym Zagrajmy w Crapa #100 !!!
Bloodwo... Te ochraniacze na suty sa zdecydowanie za male ;D Tak po pudle patrzac to weszly by porzadne tarcze a nie jakies namiastki.
Fajnie, cieszylbym sie jak dzieciak gdybym to ja dostal taka pake. Pozdro.
Maciek ... Ktoś policzył ile razy padło "oczywiście" i "niestety"?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqRxTkRhpQ49jA5UKVh4RCw