POPKO TV - Tryptyk o Edenie cz.3. Nowy Świt. Powróceni i Schodzący odzyskują swoją moc.


Music: Happy Haunts; YouTube Audio Library

Najlepsze komentarze:

Zofia O... Zbyszku ,wspaniale to nam przekazałeś ,odsłuchałam nic dodać i nic ująć ,bardzo dużo podpowiedziałeś ,dziękuje pozdrawiam,
Basia K... Wysłuchałam z uwagą i mam pytanie: np na poziomie duszy która funkcjonuje na poziomie 4-14 pozostaje się w strumieniu energetycznym 6-9 tak, czy siak ;-) W związku z tym, czy musi być przepracowane - wybaczenie innym, współodczuwanie, współtworzenie i miłosierdzie w 100% . Gdy np. przepracowanie jest na poziomie 90% to strumień jest w pewnym sensie trochę zablokowany lub zniekształcony? Trudno jest utrzymać 100% wartości na poziomie energetyki lub fizycznym. Na wyższych duchowych jest łatwiej.
Jolanta... Niezła pigułka wiedzy.Połknięcie jej na raz może być kłopotliwe.ps jak zwykle bardzo dziękuję za trud i wysiłek jaki wkładasz w prace na rzecz budowy Edenu i budzenia ludzi.
Beatka ... Hej:)
Nie mieszkam na terenie Polski. Chcąc przyjechać na warsztaty muszę zaplanować ok. tygodnia urlopu. Chciałabym zrealizować moje zamiary w przyszłym roku.
Mam prośbę: czy ktoś z Was doświadczonych mógłby sprawdzić na jakim poziomie się obecnie znajduję.....? Poprostu mam wątpliwości co do moich zdolności...?
Sianti ... sześciu - tak to ważna informacja .
Tomasz ... Witaj Zbyszku Mam taka mała prośbę Mieszkam w Irlandii i myśle ze jestem na tyle gotowy żeby powolutku tworzyć Eden na obczyźnie Nie mam pojęcia czy w Irlandii są jacyś edenczycy jak to się mówi w grupie siła Może jest ktoś kto ogląda twój kanał i za twoim pośrednictwem jakoś się zorganizować Dzięki
Elwira ... ?? do zaś...dziękuje
Zuzanna... Dziękuję;
Kasia K... dziękuję za REWELACYJNY, WSPANIAŁY materiał Zbysiuniu:):):):*:*...:) ❤️❤️❤️?????Uzdrawianie ma lecieć dla Boga, a nie dla kasy, a niektórzy się w tym gubią, kreacja, stałość, wytrwałość...bardzo mi się podoba ten filmik, każde zdanie o Edenie jest cudowne, zmiana wszystkich struktur systemu, zmiana polityki, opanowanie...zwołać kolejnych kryształowych trzeba ❤️❤️❤️?????
Luki Ko... Czekamy na świt Edenu. ..


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg